O odchádzajúcej vláde bolo povedané dosť, dobré i zlé, pravdivé i domyslené. Mňa zaujímajú kroky nasledujúcej vlády. Z množstva avizovaných riešení sa mi nejak nedostáva konkrétnych krokov. Šetrenie, neplytvanie, protikorupcia, efektívnosť...Zatiaľ bud. minister " nevidí veľa priestoru". Jeden diskutér to v predošlom príspevku menoval, všetci to však viacmenej vieme- odstupné poslancom, ministrom a je toho veľa, zdá sa, že chýba odvaha


