Je to trápne, dva týždne pred voľbami Radič bola zásadne proti, teraz jej chýba dohoda
Je to trápne, dva týždne pred voľbami Radič bola zásadne proti, teraz jej chýba dohoda
A o čom mal rokovať?, otázka je jasná, áno alebo nie - o prezentovanom nie, iba by sa strápnil
Makal som v bani,teraz chodím na brigády do cudziny, nikto mi nemusí kaleráby pchať do hlavy, používam vlastný rozum.
Do frasa, ten Fico ma vždy predbehne, Radičová zavádza všetkých,nielen jej voličov a nevie kam z konope. Žasnem koľko hlupákov tu obhajuje ich schyzofréniu : nerozhodovať už vláde -potom musí podpisovať, nesúhlasia s tzv.obranným valom, potom Počiatek to má podpísať atď.Jednoducho sa to nedá čítať. Mali by ste chodiť na rukách, aby Vám rozum z gatí nevypadol. Prito som občiansky demokrat
taký hlúpy nazor som dávno nečítal . ak chce byť štát zvrchovaný musí mať i ozbrojené sily -pacifista / hipies, daj si ešte šluka,
Ďakujem vikie, prišiel som na to, len asi bude treba dodržiavať takmer 100 % dochádzku a stranícku disciplínu ako za totality
Paraguaj postúpil, ale k tým OKS, za 4 roky si ani pes nespomenie na ich svetoborné nápady, preto tá paródia so slepicami,idú TV
Blcha ide po moste so slonom a blcha hovorí :" Ale búchame, čo"? Musí mať ten Lipšic nejaké komplexy, keď sa potrebuje k všetkému vyjadriť
Mať ich problémy, čo tak uzákoniť, že sliepky sa nebudú púšťať na dvor pred východom slnka, aby ich líšky nepožrali. Ale vážne, mne v noci chodia líšky okolo kurína.
Na toho zrejme zabudli, že protiľudové zákony bude prezident vracať a potrebnú 2 -tretinovú väčšinu v parlamente nová vládna garnitúra nemá
Nič sa nezmenilo, poslanci budú ako handry?.Ešte sa ani v parlamente nehlasovaloa a už sú víťazi sebaistí. Demokracia - vláda ľudu?.
Začal som čítať príspevky, ale nedá sa to, akí herci také obecenstvo. Čau.
neviem si predstaviť účinnú kontrolu zahraničných bánk našimi bankovými úradníkmi, keď napr. nedokázali udržať naše banky pod dozorom a Mikloš ich oddlžoval a predával pod cenu, bez toho žeby vinníci boli zobraní na zodpovednost, niekto konkrétny a neschopný to zadĺženie spôsobil
Poučte ma , toľko omielané predraženie PPP za3,8 mld(9 za 30rokov i s údržbou a úrokmi) odrazu 4,5 mld E je lacnejšie, čudné počty
Kucok, a materské banky týchto DSS nie su tie ,od ktorých si požiciavame i za 7,5%
Sváko Ragan si kúpil vlastné prasce,my si ideme požičiavať vlastné peniaze, štátom zo zákona vybraté a Mikloš-Kaníkovcam presunuté do súkromných DSS-iek, za prísľub ich zhodnocovania. Od 30.03.2005 dcéra odviedla 2513 Eur, zostatok na účte u ALLianz 2424 E (=96,5%), a kde je záruka, že o 3O rokov niečo dostane,+ inflácia.
Z Fígľa urobený f i g e ľ, ani predseda NR-prísľub Radičovej, ani Min.hospodárstva-požiadavka KDH, ani výhrada vo svedomí, iba frázy, Cesta nie je Smer atď.
2.dejstvo tragikomédie : pripraviť obecenstvo na privatizáciu, komedianti už skúšajú. Keď je taký premudrelý, prečo sa neujmú riadenia k plusovým číslam, sami správcovia št.majetku sa vyhlasujú za neschopných(ak by to tvrdil nejaký podnikateľ-budiž,ale za to zodpovedný ako to môže hovoriť, tomu sa hovorí schizofrénia). 1.krok navrhuje znížiť poplatky za používanie dopr.ciest - rozkrádačský blbec, ´ˇdaľší krok-zvýšenie ceny prepravného sa dá očakávať
Obraciač to naruby, súčasní plátci odvodov tieto požičajú štátu , ktoré im bude vyplácať v čase dôchodku, peniaze môže štát použiť aj inak ,nielen na dôchodky, ale musí vyplácať dohodnuté dávky zo zákona
Odporúčame