Vyhrali ste milión(virtuálne),stačí iba zavolať(za skutočné 2E/min)
Vyhrali ste milión(virtuálne),stačí iba zavolať(za skutočné 2E/min)
vidíš ficulienka, keby sme mali viac volebných obvodov, mohli by sme miestnych kandidátov trochu podojiť, takto je to v rámci SR nereálne
omlúvam sa za 2,5 E, voľakedy to bolo 7O Sk, pekne si to tie strany primasťujú
To sú naši excelentní ekonómovia, za hlas dostanú 2´5 Eura a oni núkajú 4, 7 -8 Eura, však je to totálna blbosť, že sa tým niekto zaoberá, nehovoriac ak sa to prevalí. Keď som bol v okr.komisii, tak sa tam nepoužité lístky odoberali, posledné voľby neviem, ale sotva sa zmenili pravidlá-jedine ak sa nedodržiavajú. Takže blbec čo dáva, hlupák čo neberie, pritom voliť môže koho chce, voľby sú tajné.
Bugárov ekonóm Švejna patrí do tej skupinky ekonónov čo chce privatizovať aj dôchodkový systém
mal by to pochopiť každý dobrý hospodár nielen antikapitalista
Bugár zabudol, že má v programe tunelovanie Soc.poisťovne -ročne cca 1mld Eur do DSS, neobhajujem Slotu - aj on má niečo na rováši, ale pekne jeden po druhom, z praktických dôvodov volím Smer, duch programu ich strany je prijateľný a útoky proti Smeru sú nepresvedčivé
To už nie je prieskum, ale ovplyvňovanie verejnej mienky. SMK bude mať určite viac ako Most-Híd a SDKÚ-DÚ + SaS spolu 18%, Smer 42 % - môj skromný odhad, zdarma
KDH asi už prischne prezývka Farizeji, predložené sú 3 konkrétne zákona a oni vymýšľajú-odloženie stavby nie je ako odloženie nechceného dieťaťa, možná len penále by boli viac ako získaná suma-amatéri
comp, Teba by som dal do mecha a zhodil z kompy do Latorice, u Teba sú dôležité nejaké mediálne hriatky a nie vážne praktické veci, ty môžeš byť nezodpovedný, vláda nie
Opozícia mohla navrhnuť vyššie krátenie príspevku z volieb, napr.50 %, tiež by sa zviditeľnila, to by museli ale dať zo svojho, to im ale nevonia.
nebuď smiešny, Smer vyhrá voľby s takým náskokom, že tieto kauzičky padnú do zabudnutia. To chcete Sulíka, Beblavého, Švejnu a pod.exprtov?
Do vlády netreba ísť kvôli Smeru alebo Ficovi ale slúžiť občanom, a to sa dá lepšie z vládnej pozície ako z opozície, kto nechce "vládnuť" nemá čo v politike robiť
Tak to ale zrejme funguje u všetkych strán, nech to riešia príslušné orgány, ale že strany sú platené z verejných financií, to nikoho netrápi
Ja hovorím, mal predvídať a snažiť sa o spoluprácu so Smerom, žiadne podplácanie, tá náhrávka nie je podstatná, to je iba malé divadielko
keby bol ten hlas aj Ficov, čo je na tom zlé, že zháňal peniaze pre stranu(keby nezháňal nebol by zodpovedný)-parlamentom sú dary pre strany dávno odobrené. Ide o to ,či nepochádzajú z korupcie pri privatizácii štátneho majetku-čo sa Fica netýka
Mohol byť pánom ministrom (vo Ficovej vláde),teraz zostane štekajúcim strážnym psom v opozícii, teda hlupákom
VÚC sú umele vytvorené zhora, obyvatelia nevytvárali tlak na ich vznik, s výnimkou Maďarov- čo je zas politicky neúnosné, nikto z dola neusiloval o ich vznik, je to jedna z mnohých vecí na úspory , našlo by sa ich takých neúrekom, nemá len Sulík patent na rozum
Nápadov by sme mali všetci, len či sú reálne presaditeľné, napr. prečo neznížiť výdavky na poslanca(asistenti, kancelárie...)každý jeden by mal byť prínosom pri užitočnej činnosti, najmä kontrólnej a prinášal by mnohonásobne vyššíprospech ako sám stojí a výsledky referenda i tak musí odobriť NR, takže nedajme sa balamutiť nejakým emigrantom
Komu ja dám červenú? Tiež som z Pezinka. Na susednú parcelu vyváža majiteľ pozemku rôzny, najmä stavebný odpad (kanape,azbest...) až z Bratislavy. Moje sťažnosti riešila Mestská polícia, kontrola, odbor živ.prostredia a nič , stále sa naváža a dopisujeme si. Mesto nie jer schopné účinne poriešiť takúto triviálnu vec, z čoho mi vyplýva, že sa iba mediálne zviditeľňujú a skutek utek. Mestské zastupiteľstvo ˇv Komárne keď nesúhlasilo s umiesnením sochy sv.Cyrila a Metoda, tak sa nepostavila..Čo dokáže mesto Pezinok? Organizovať bezzubé mítingy?a z nechopnosti obvinovať iných, hoc aj premiera.?
Odporúčame