Peter, zadlžovanie mi vadí, ale to chce každý riešiť, lacnejšie dialnice-myslíš, že my to vieme tu posúdiť čo je lacné k požadovanej kvalite -mali by sme veriť zodpovedným za to a nie nejakým mimovládkam, je to síce riziko, ale ešte sú tam poslanci opozície


