veru má,a veľa, Sulík patril do tej skupinky ako poradca Mikloša, v jeho dipl.práci sa to nastavovalo, i teraz majú v programe zrušiť zásluhovosť v 1.pilieri-poskytnúťv ňom iba životné minimum,teda nahnať všetkých do DSS-iek, je to ich nosný program-tam sú peniaze, ostatné je iba vata

