ja plačem ťiež, hoci som demokrat, farbičkami sa podstata nezakryje, bitku vyhrali mediálni žoldnieri
ja plačem ťiež, hoci som demokrat, farbičkami sa podstata nezakryje, bitku vyhrali mediálni žoldnieri
Nedávam im veľkú šancu, tiež do 2 rokov, SDKÚ-rozbíjač ČarnogurskéhoKDH, Sulík-špekulantský emigrant, pojivom bude asi tá s.r.o. ekonomická skupinka, usiľujúca o privatizáciu aj financií na dôchodky,
Ministerstvo životného prostredia vzniklo v porevolučnej eufórii, o životné prostredie by sa mali strarať všetci, ako o jazyk, počty atď. Činnosti, ktoré zastrešujú môžu i iné tezorty, resp. centr.úrady. Poznám to tam, v skratke, je to zbytočný rezort, viac škody ako úžitku. 1. a hneď neprofesionálny krok KDH.
máš pravdu, až nato, že je to obostranné, so sebazaprením volím menšie zlo, ekonom.skupinka Sulík, Miklóš(syn totalit.prokurátora-môže byť niečo horšie?) atď nám teraz ukážu, ako to chcú, dúfam, že defenestrácia bude do 2 rokov
Tvoj tatko znárodňoval môjho otca, teraz by to jeho syn nedbal sprivatizovať, som spokojný, že máme svoje letisko, železnice, dialnice...srať do vlasného hniezda za judášsky groš, to chce žalúdok
cano, vystihol si to, až na to,že budú privatizovať, v prvom rade financie na dôchodky-to majú v programoch, a tí chudáci čo chcú všetko privatizovať aj strategické podniky budú ešte väčší chudáci
lioneros, tretina voličov sú primitívi, ty si asi ten inteligent, už to inteligentné meno : s.re jak lion ten eros, čau
piasecky,ešte si na to neprišiel?, hoď meno nejakého "politika" a diskutéri sa na ňom budú odbavovať, radím čítaj "medzi riadkami"Napr. Dzurinda-Judáš-vierolomný človek-proamerický poskok
ozembuch, aký je rozdiel medzi červeným a modrým diablom? Ak nevieš, buchni sa o zem
Poučenie do budúcnost : voliť treba holý, vážne keˇˇd mali podozrenie, že lístok je v kabelke, mali požiadať pani Ficovú o nahliadnutie do nej, nie je to dôstojné, ale nie je vylúčené, že by to dovolila, boli tam ako občania a opozičníci z komisie mali byť dôrazní, teraz nech sú ticho-ako pri svadobnom akte
SDĽ -trójsky kôň SDKÚ-DÚ, netrvalo to až tak dlho, kým sa vyfarbili-už i vieme ako nakoniec dopadli ich ôpotomkovia-Gréci, podvod má krátke nohy
Palino z Kapurkovej, doteraz si mlčal, budeš zas, ešte máš par minút
pichacka, to je subjektívne, dá sa to predpokladať, len si neviem predstaviť tie provízie pri privatizácii sto miliardového majetku za Mečiara a dzurindovcov,
Odchádzam voliť, nebola mi daná iná možnosť, zostal len Smer.
To vyčítam i ja Ficovi, že nezrušil 2.dôch.systém - možná to tak ľahko nejde-právne, medzinárodne kľučky. Peniaze určené pre starobu riskantne investovať cez neviemaké zoskupenia, podľa mňa to hraničí s vlastizradou, preto odmietam všetky strany usilujúce sa o odlev fin.kapitálu cez DSS-ky von, stačilo by bohate na dialnice a občanom vyššie zhodnotenie ako ponúkajú DSS-ky.
Veď to je smutné, podstatné témy sa obišli -dôchodkový systém, zefektívňovanie verejnej správy, mock ľudom-viac volebných obvodov, protikorupcia-zrušenie imunity, ale rozhodne, namiesto soc.dávok hocakú prácu pre zdravých ...prehodnotenie privatizácie..., naozaj zostala iba búrka v šerbli, z pragmatických dôvodov, keďže podstatná zmena sa nenavrhla, nezostáva nič iné, iba voliť Smer, nech to ťahajú ďalej- v ôbec si nemyslím, že je to ľahká úloha
Pragmaticky, ak by išlo pravici o blaho občanov, nekládli by podmienky, že so Smerom nie, keďže im ide o ich blaho, iba hlúpy ich bude voliť, priznám, že i tí čo sa chú s nimi zviesť
Fokus-hokus, od toho je diskusia, pozriem ďalej čo Ty trepeš
Odporúčame