To je darček svojim občanom pred vstupom do života, plánuju to i naši Sulíkovci a im podobní
To je darček svojim občanom pred vstupom do života, plánuju to i naši Sulíkovci a im podobní
Farizejstvo Radičovej, dobrý návrh Fica , použiť konkrétnu časť príspevku stranám na na povodňové škody odmieta a hľadať ich chce v imaginárnych zdrojoch
Ročný plán je 3,8 mld, neobhajujem-treba s tým niečo robiť, lenže tzv.pravica je jalová, ich otrepané kauzy neriešia podstatu - nech sa vyjadria k odvodom, zamestnanosti, šetreniu...nielen obecne, ale konkrétne
Nestačia nám naši excelentní analytici? to si musíme požičiavať francúzskych, že neodhadli problémy svojich bánk v Grécku. Teraz musíme látať ich diletantizmus i my
Tušil som tú argumentačnú silu. Ja som tiež kúpil záhradu aj s vinohradom,-tiež za pár desiatok Ks/m2, ani som netušľil, že podvodne. Uvítam, ak to zmení mesto na stavebný pozemok, necítim však nejakú morálnu dilemu, skôr naopak, keď ho musím okopávať.
fešák, zaves si svoje múdrosti na vešák, myslíš, že je tu stádo tupcov, ktorí dychtia po Tvojich výplodoch
Urazená SNS, bol to aj predvolebný míting, Smeru, ako i odhaľovanie pamätníka Trianonu na komárňanskom moste SNS, mohli si prihriať polievočku i na hrade, taktiež aj iné slovenské strany, keby neboli ješitné. Len taký detail - socha bola zhotovená pred záplavami - to mali s tým koňom pomáhať pri záplavách?
Bruno, čo za taktiku tu skúšaš, aby hlasy prepadli, keď vhodíš 3 hlasovacie lístky-nemaj nás za blbých, koaličná zmluva dávno neplatí, každý ide samostatne, treba začať odznova,HZDS a SNS nie je pre Smer bohvieaké vítazstvo, zjednodušme to , nezviazaní voliči nech volia Smer, bude to najefektívnejšie
nemyslím nálepky strán taká - hentaká demokratická, ale doslovne vládu ľudu-občanov
hase, ešte nemáme demokraciu a už chceš budovať komunizmus, kým nebude nič lepšie, musíme podporiť Smer, nech tu nemáme galimatiáš, je to praktické riešenie
ivans., ako si to predstavuješ, zatiaľ nevidím politickú silu pre to, zostáva len voliť Smer -pragmaticky a dúfať, že sa nejaká skutočná demokracia v ďaľšom období vykryštalizuje
Autor článku buď nebol účastníkom" nežnej revolúcie" alebo si nepamätá, vôbec nešlo o likvidáciu socializmu-na vlastné uši som to počúval od duchovného otca udalostí V.Havla, ale o nahradenie totality pluralizmom a presadenie občianskych slobôd, najmä voľný pohyb, naboženských slobôd a slobody podnikania. Znechutenie voličov podlľa mňa pramení, napriek dosiahnutím slobodám ,v relatívnom zhoršovaní sociálno-ekonomických podmienok občanov, v ich zavádzaní a rozkrádaní spoločného majetku "vyvolenými".
Súhlasím, pozeral som, bolo by to dojímavejšie i s trucošmi
rebel, nie všetko sa dá vedecky potvrdiť, v niečo treba i veriť, teda vytvoriť si pozitívny vzor,a tí všetci panovníci boli korunovaní na brat,hrade?
Mercenary, nepreháňaj, Smer to načasoval predvolebne-nie celkom fér a opozícia trucovala - teda zámer o troch prútoch celkom nevyšiel
reálna nebankovka Sun metastázuje SaS a jej nevlastnú matku SDKÚ-DS
To je smutné, keď komedianti musia zachranovať renomé politických strán
Slabé, veľmi slabé, nič zásadne neriešiace,spájanie sa s vierolomným SDKÚ-DÚ, vylúčenie sa z reálne možnej účasti co vláde so Smerom, zmetočné ekonomické kalkulácie, bez jedného konkrétneho zásadného kroku v zdravotnom, sociálnom a dôchodkovom systéme, minimálne neudržateľného dôchodkového systému - betónovanie 2.podvodného piliera. Ako KDH-ák volím Smer
vláda nie je súdnictvo, sudcov by mal kontrolovať tiež parlament - o tom ale nikto nechce ani počuť
Emigrant nepríde na Slovensko robiť pre občanov, ale len a len pre seba. To bolo jasné od začiatku. Je prefíkanejší ako druhí, ale nie až tak aby mu súdni ľudia na to skočili. Jedine nejakí mladiství túžiaci po tzv.slobode, aj s jointom
Odporúčame