Tak prečo ručí štát, cez.Soc.poisťovňu, za DSS-ky, ktoré už majú vypracované postupy na konkurz. Neviem si predstaviť vládu, ktorá by zrušila alebo výrazne obmedzila dôchodky - to by ich defenestrovali
Tak prečo ručí štát, cez.Soc.poisťovňu, za DSS-ky, ktoré už majú vypracované postupy na konkurz. Neviem si predstaviť vládu, ktorá by zrušila alebo výrazne obmedzila dôchodky - to by ich defenestrovali
Keby tu bolo niečo lepšie, rád by som to podporil, teraz ide o to ako zabrániť chystanej megazlodejine
S tým môžem súhlasiť, ale kto hovorí, nech sa každý stará sám o seba, nie som sociálny, aj soc príspevky nech si zdraví odpracujú, a dôchodci ? ak prinášajú úžitok, prečo by nemohli pracovať. A štátna správa nech organizuje prácu pre všetkych zdravých, je jej dosť, lenľahšie je poskytovať tieto príspevky ako organizovať výrobu a celkove hocakú prácu
Petrík, vidíš ten nezmysel,štátom vybraté peniaze-Za 15 rokov to môže byť 2O mld sa presunú cez DSS-ky, v dobrom prípade s 1% zhodnotením pre sporiteľov do materských bánk a tie nám ich požičajú za 7,5 %. Sváko Ragan lepšie pochodil, keď kúpil vlastné prasce
neviem prečo 17, keď to bolo 3,., s úrokami a údržbou cez 9 mld E. Podstatné podˇa mňa je ,že dialnica tu bude, nie som tak kompetentný, aby som vedel povedať či je to veľa alebo málo - to všetci čo ti krituzujú sú takí naslovovzatí odborníci?
Oni sú múdri dosť pre seba, teda prefíkaní. 2.pilier je obyčajné čachrovanie s financiami vybratými na dôchodky, tzv.investovanie, čo môže i nemusí vyjsť -chýba tomu logika, už za Cézara platilo, čo je cisárové dajte cisárovi a nie peňazomencom
myslíš, že tu ide o Fica? Sú i dôležitejšie veci, Fico iba hasil požiar
Ona im tam vyhovuje, aj sebe, židokrati ju budú kočírovať ako chcú
presne, dcéry pod vplyvom médií nemajú tiež v tom jasno,tak sa nečudujdem obecenstvu, keď tlieska falošným hercom
redbad, nemám níč proti podnikaniu, ale podnikať so štátnym majetkom je silné kafé, najmä čachrovať so štátom vybratými hotovými peniazmi, to dokáže iba hochštapler
Keď sú tí noví ekonómi takí múdri, prečo nenasadia svojich manažerov do neprospievajúcich štátnych podnikov a neurobia pozitívnu zmenu tam. Je jasné, že im to tak vyhovuje, aby ich mohli za babku skúpiť
Plačem, a to moja takmer celá rodina volila KDH. Sulík od samého začiatku usiľuje o miliardový mešec sociálneho poistenie ,a to sa mu podarí cez ministerstvo financií a soc.vecí. SDKÚ bude privatizovať strategické podniky, aj drobnosti ako železnice, letisko a.pod..KDH bude moralizovať, zatiaľ čo židokrati všetko rozkradnú. I Most-Híd si príde na svoje, nemusia sa ani namáhať
STV je jedna z plytvajúcich inštitúcií štátu, majú vyžiť z toho čo dostanú, na to sú tam, aby si to zladili medzi programom a technikou
totalitné termíny-spiatočníctvo...vyšli z módy, ak toleranciu nie, tak aspoň logiku-%KDH je zatiaľ stabilné,
Vasilij, tu nejde o sympatie, ale zabránenie najhoršiemu
Slav
Odporúčame