takze nas zamestnavatelia nizkymi mzdami v podstate ochranuju, ze?
takze nas zamestnavatelia nizkymi mzdami v podstate ochranuju, ze?
Myslíš súdruh kapitáň?
a co ta tretia cinnost?
podme si vypit cicuska
Kaplan, ty sa sem tam nezrubes?
Libya -vidis ani prsty uz neposluchaju.... :)
Ja som slovak ako vysity. Vcera som s jednym madarom vypil flasu domacej slivovice (tu v zahranici je to sviatok vypit nieco z domu) a neveril by si, aki sme boli obidvaja mudri - Linya, Orban, banky, kapializmus...Cely svet v malicku :)
Samozrejme ze novy ZP nepomoze - je to len ustupok zamestnavatelom, aby mohli este viac nahrabaz a aby mali nad zamestnancami neobmadzenu moc - takze ziadna sluba ludu pani Radicova a Mihal!
Privadza ma uplne do mdlob ked citam, ako nejaka mohutne privatizujuca pravicova strana udajne bojuje proti nezamestnanosti... Ved zakladny princip kapitalizmu je najvacsi zisk/najmensie naklady. Trh je presyteny a neni co vyrabat - tak co budu vyrabat tie nove sukromnne firmy - a pre koho? Vsade je kriza z nadvyroby a ked zoberieme nejaku cinnost inemu statu EU - tak zase ten bude v pr... a sme tam kde sme boli - budeme sa nanho skladat!
JEDINA sanca je znarodnit banky a vsetky strategicke podniky, vylucit nadnarodne spolocnosti a zaviest spravodlivejsie prerozdelovanie zisku! - potom moze prist k delbe prace - ako jedinej moznosti zlikvidovania nezamestnanosti! Pre neprisposobivych obcanov pracovne tabory - tam si odpracuju dlh a nasetria do noveho zaciatku - pri stavbe dialnic sa uplatnia.
Teraz je uz skutocne najvyssi cas, aby obcania masovo prejavili svoju volu - pretoze "demokraticke" vlady ich volu nezastupuju. Poziadavka zmeny demokracie na PRIAMU musi byt jasna a neodkladna - i so zavedenim priamej zodpovednosti vladnych cinitelov. Taktiez je nutna zmena v systeme zostavovania vlady - strana s najvacsim poctom hlasov volicov MUSI mat podla demokratickych zasad zaistenu ucast vo vlade. Je mi jedno, ci to je Smer, KSS, Kotlebovci alebo Kapurkova... Je tu jasne dana volba obcanov a to musi byt respektovane!!! Nejake obstrukcie ako napr. minuly rok, ze "so Smerom nejedname" su absolutne nedemokraticke a ignorantske - voci obcanom statu!
Bude to, co rozhodnu obcania. Teraz je jasne, ze vlada navzajom sa vydierajucich stran, ktore bojuju iba za svoje ciele - nie za ciele Slovenska...a s premierkou, ktora sa tvari ohromne dolezito (viz fotka), ale inak je totalna nula,...bola MYLNA volba! Dufam ze sa obcania zobudia a zatlacia vsetkymi silami za zmenu demokracie na priamu.
Len sa poriadne zasi - to este len bude maskarada. Libyjci ta budu este potrebovat - az poznaju bolestive vredy kolonializmu a zapadnej demokracie... Sice sa navzajom vyvrazdi vela ludi - ale tie obete budu raz spocitane skutocnym vrahom!
ok, nikto na teba netlaci...
lenze rozpredavat statny majetok NENI k prospechu obcanov - ja proste nejake chvilkove riesenia neberiem. Od r. 89 sa furt cosi riesi na chvilku - bez dlhodobej koncepcie a zaruk.
A teraz to iba pokracuje - som proti tomu, co robi tato vlada!
Mna z toho vynechaj! Tiez ti niekedy kluknem na minus, ale dnes som ti dal iba +
Myslim ze treba byt objektivny - s antipatiou daleko nezajdeme
Ved je to cele na palicu - minule sme v tej nestastnej debate riesili skolstvo. Teraz Jurzyca predava STATNE lukrativne majetky, aby cosi zalepil...Na ako dlho? Co bude za 2 roky? Co bude prddavat? A bude este vobec co predavat? Ved je to vsetko uzasna kratkozraka p.covina, co sa teraz znovu deje...
Na jednej strane mi davas za pravdu a inde to podporujes - tak ako?!
Miklosove snahy o privatizacie a zaroven o Minervu2 (zagooglil som si) su kontraproduktivne. Nejak nastudovane to nemam, ale dovolim si tvrdit, ze stat potrebuje mat na taky projekt neustale prostriedky - ten projekt za sucasneho stavu moze zhatit nova dlzoba, nejaky financnik...
Stat proste musi ovladnut financne institucie a komplet vyhodit z hry nednarodne spolocnosti, danove raje...
Aj ja ta potesim - SkyToll bolo dalsie uzasne svinstvo, ako zo Slovenska posielat peniaze do PR.ede - len napriklad
Odporúčame