Velmi krasne - ani nevies, ako ti rozumiem :))))
kaplan neuznava objektivne fakty...
clovece ty sa snazis kaplan - su ta plne noviny - aj Piano si si evidentne zaplatil :))) Len si spocitaj, kolko krat si len dnes nadaval a utocil na Fica...Fakt, daj si tu pracu - vela ti to o sebe vypovie...
zaza, nehodnot pisatela, ale vyjadruj sa k obsahu! Zda sa ti, ze situacia zdravotnych sestier na Slovensku je v poriadku? Myslis, ze peticia s 240 000 podpismi je malo na navstevu vlady? A myslis, ze nas predseda parlamentu sa k tym sestrickam choval tak, ako mal?
To je prave to, co by si mali obcania konecne vsimnut a prestat pocuvat sladke kydy - ze za rok tato vlada obcanom nepomohla v nicom a len im uskodila! Proste sa na vec pozriet konstruktivne + a -...inac sa k nicomu nedoberieme!
Martha ale to nevzniklo teraz - po cele minule volebne obdobie nazyvali Fica klamarom Dzurinda a Miklos - na kazdej tlacovke a v kazdom televiznom rozhovore. V tom sa Fica nezastavam, iba pripominam, ze tu "kulturu" tu zaviedol niekto iny!
žlčník mám v poriadku a chlastať možem kolko chcem... Akurat ma udivuju tie kecy "ako by sme si mali premierku vazit a pochopit ju" To ako mame zabudnut na vsetky tie bezostysne klamstva, ktorymi nas uz rok krmi? Na jej totalnu podriadenost svojim dvom ministrom? Na jej necinnost k agresivnemu susedovi z juhu? atd atd
Kaplan, tvoje vylevy nizsie ma uz nadobro presvedcili, ze si chory clovek. Hecujes sa v nenavisti k jednej osobe a ponaras sa do sraciek, ktore si sam vytvoril!
Strauss-Kahnov protiutok sa da skoro ocakavat...Ale bude to asi sofistikovanejsie, ako nejaka upratovacka v hoteli - napriklad by to mohli byt "zarucene prave" zabery tajnej kamery, ako Sarkozy onanuje na zachode v Elizejskom palaci... To naposledy pouzil Himmler na Rudolfa Hessa - tomu neostavalo uz nic ine, ako sa zastrelit, alebo na stihacke emigrovat do Anglie.
Cim to je? Ze sa demonizuje jediny system, ktory s tym vsetkym moze zatocit. 90% novych slovenskych a ceskych filmov je o estebakoch. Mlada generacia vdaka tomu porovnava ten system s fasizmom. A pokial ten system niekde dobre funguje, tak ho treba znicit - viz bombardovanie NATO.
Pokial budeme zit v systeme, v ktorom je ustavne zakotvene, ze jedinec moze zit a bohatnut na ukor druhych, tak sa nikdy zmeny k lepsiemu nedockame - naopak. System pomaly a iste mieri do kapitalizmu a la juzna Amerika - robotnicka trieda v ghetach na predmesti, zamestnavatelia, podnikatelia a smotanka v sidliskach za vysokymi murmi, kde vsetky prijazdove cesty strazi ozbrojena ochranka.
to asi neurobi, ale mohla by sa tam nadrbat, dozvracat na obrus, potom kopulovat so soferom limuziny na zachodoch...nech maju media o com pisat
ale urobili - odrali zase len tych, ktori musia ratat s kazdou korunou, podrazili dochodcov a zotrocili zamestnancov...Slubovane kroky na trasparentne obstaravania, vladne nakupy, odstranenie korupocie a klientelizmu, znizenie obrovskych platov, odmien, odstupneho pre vselijakych managerov a tajomnikov...myslim do roku 2014 na radu nepride. Musime si vystacit s ozobracenim chudoby a rozpredanim vsetkeho, co este ten stat ma...
Odporúčame