Slovensko nemá odvážnych mužov a predsa sa jeden našiel !
kaplan, buduci mesiac bude 1. vyrocie tejto vlady - takze zhodnotime rok jej prace, nie? Kolko km dialnic postavila, ake protikorupcne opatrenia urobila, ako zprehladnila verejne zakazky, elektronicke zverejnovanie, kolko tajomnikov, managerov, darmozracov....prislo o svoje obrovske platy, ako zlepsila zdravotnictvo, skolstvo, ako vyriesila problem s obcianstvami, madari, ako zvysila zamestnanost, zastavila prepustanie, ako vylepsila sudnictvo...atd atd. Prepac, ale nic okrem zdrazovania, pripravy na hlupe privatizacie, klamstiev, vzajomneho vydierania a servility voci drzemu susedovi mi nenapada....Neni to trosku slaby vysledok roku vladnutia?