Vsak o tom pise, nie? Pride tazky cas a clovek je schopny vzyvat vsetkych svatych...Ja mu rozumiem na 100% a zastavam nazor, ze vsetky cirkve, ktore potrebuju hlasy koli peniazom, k bohu nevedu. Boh nepotrebuje ani kostoly, ani sochy, ani bohatstvo Vatikanu. Pokial chces byt s bohom, tak mozes aj pod stromom...
Financovanie cirkvi statom je totalne chore - na kazdu cirkev by sa mali dobrovolne skladat len jej veriaci. Chce to konecne odvaznych politikov, ktori sa nezlaknu a tu odluku cirkvi od statu uzakonia!


