Aky som mal dovod? Ale mna to v socializme moc nebavilo. Bol som otraveny z neustaleho vsadepritomneho KSC, z toho ze nemozem cestovat, ze musim na vojnu...A zapad som mal vymalovany ako vsetci ostatni. Co nam hovorili o zapade doma som pokladal za komplet loz a ani som sa nad tym nemal chut zamysliet, ci nahodou nieco aj neni pravda... Ostatne lakave klise uz urobila ORF a rakuske radio...Proste som isiel na zkusy von. A mozem povedat, ze ten kapitalizmus sa od dnesneho dost lisil - bolo v nom urcite viac poriadku, cestnosti a moralky, nez je tomu dnes.
Stravil som par rokov vonku, ale potom som sa vratil a zopar rokov skusal byt aj doma. Ale uz som si asi nevedel zvyknut na ten primitivny bordel, ktory u nas je, uzasne vykoristovanie, nadradenost vselijakych "podnikatelov" a vyholenych bulov, agresivitu, modnu vulgarnost a vsadepritomny podvod, ktory sa stal na SK zakonom.
zijem uz vela rokov v jednej krajine, kde su ludia k sebe slusni, kde funguje zakon a kde sa dobre uzivim


