To je fakt, ze viac nez dost. Mozno az tolko, ze toho bude dost na obzalobu. :-))))
To je fakt, ze viac nez dost. Mozno az tolko, ze toho bude dost na obzalobu. :-))))
Mozno dojdu az na strechu Reichstagu. :-))))))
Kotleba na hrad. :-))))))))))))
To je skoda....:-( To by bola debataaaa.... :-( Ved tomu z poslancov SaS sefuje bezgatkova. :-)))))))))
O niečo podobné si koleduje Ander. Aj keď z opačného dôvodu.
Hmm, ...to jsou paradoxy. :-)))))
O to vážnejší, že zatiaľ na nie je dôvod. Ešte si len začal Peťko a už "všetko zle".
Dúfam, že tieto Anderove vývrtky raz skončia, pomocou 90 hlasov poslancov NR, na ÚS.
Dohodni termín. Spravíme BBQ. :-))))))
Je na čase, dať Kiskovi jasne najavo, že "svojimi" postojmi a konaním poškodzuje záujmy SR. Takéto stanovisko by mala prijať vláda SR, aj NR SR.
Rozhodnutie ohľadom vyhostenia, či nevyhostenia diplomatov Ruskej federácie, by mala prijať uznesením vláda SR a NRSR. Nenechať ho na rozhodnutie Lajčáka.
Od Laja, zapichnutého až po krk v anále slniečkara Guterresa, nemožno čakať objektivitu. Ba ani ochranu národnoštátnych záujmov SR.
Súhlas s exblavakom. So Žitňanskou mal byť odídený aj Lajčák.
To bude štekotu... :-))))))))))))))))))))))
Chysta sa ocenenie biela straka. :-))))))))))))))
V otazke zahranicnej politiky je kompetenciou prezidenta iba suchat nohami podla toho, ako rozhodne slovensky parlament a vlada SR.
Odporúčame