Ako vravieval nebohy Majster N : Deticky moje osprostene... :-)))
Ako vravieval nebohy Majster N : Deticky moje osprostene... :-)))
EU ma uz davno problem...a bude ho mat dovtedy, kym europske narodne staty nevycistia bruselsky chliev od politikov ako Juncker, Timmermans, ci Avramopoulos. A rovnako nevykazu do patricnych medzi rozhodovania Merkelovu, ci Macrona.
Paneboze, to bude prinos pre EU. Aj spolu s "Kosovom". :-))))))))))))
Tričko s nápisom " willkommen! " máš už oblečené?
A co?....su pocas sviatkov zatvorene aj obchody s odpustkami? :-)
Mnozstvo sa vyrovnava kvalitou.
Mimochodom, sudruhovia z Grecka a Talianska by sa mali ist zaskolovat. :-)
Kazdopadnoe to nenapisal NADARMO. :-))
Oni to dotaraz nevedeli? No,spanombohom.... :-)))))))
Jemu staci, ak blaci ako /poslusna/ ovca. :-.))))))
Presnejsie: Cirkev nici lasku k bliznemu. :-))))
Svata prostoto. :-)))))))))))
Lassakova nicim nepohne. Je to submisivna osoba, meniaca nazory pohla vetra.
Mizerny vyber SMERu.
Seriál Za poslušné Slovensko...ten je hodne humorný. Najmä tie prírodopisné časti o strakách, havranoch a tak..... :-)))
Lajo "mieni" iba to, čo mu nalinkuje Guterres. Papagáj Sorosa.
Vsetko je podvod, len mlieko je voda. :-))))
Straky, vrany a ini vtaci....zaklad poslusneho to Slovenska.
Veru tak....Bugarovi sovinisti nemaju co hladat v slovenskej vlade.
Až teraz, keď už nie je kritický,začne byť naozaj kritický.
Ktovie, ci ju merali v palcoch, alebo v laktoch.... :-))))))))
Tomu sa hovori "karierny" diplomat...ergo, v mene svojej kariery obetuje aj zaujmy SR.
Odporúčame