Možno aj vajcia. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
Tak dobre som sa skryl....a predsa ma vydurili. :-( Už som späť. A behom. :-)))))))))))))))
A stále mu to neprišlo. .-))))))))
Ak ich niekto ovplyvňuje, tak trollovia spoza veľkej mláky. :-))
Hádam si len niekto nemyslí, že ak v Londýne zaprší, budeme v Bratislave rozťahovať dáždniky. :-)))))))))
Mozno bude aj ocenenie strapata straka. :-)))))))))))ň
To nic. Sanca na reparat moze byt skor ako o dva roky. Harakter to nevydrzi. :-))
Tak. A je to. Programove vyhlasenie vlady schvalene.
AlliBaba, pozuj koriencok. :-)))))))))))))
Doteraz najvyvazenejsie a najkonstruktivnejsie vystupenie "zaknihoval" Krajniak. Dokonca dvakrat po sebe. Je celkom mozne, ze podpora programovemu vyhlaseniu Pellegriniho vlady, sa bude blizit ustavnej vacsine. :-)
Takze, ked sa, zo zakona zrusi financovanie mimovladok zo zahranicia, vobec im to neublizi. Tak, do toho.... :-))
Ono je to tak, Ivanka....niekto používa vlastnú hlavu a niekto uteká pre manuál až na piatu avenue v New Yorku. :-)
Vraj aj nejaky Ander z Popradu smajzol podu...
V tomto smere ma vela zameskane najma expremier. :-)
Odporúčame