Omyl, kamarát. Žitňanskej "náhubkový zákon" sa dá zneužiť aj voči tým najslušnejším.
Omyl, kamarát. Žitňanskej "náhubkový zákon" sa dá zneužiť aj voči tým najslušnejším.
Hehe...aj Ondrej Žídek. :-))))
Tak to je tezka pisemka....i ja bych mel s ni problem... :-)))))))))))))))
Škoda. Aspoň by sa ohriali. :-)))))))))))))
Tak to by expresne dostali Kajaba s Kaplánom. :-)))))))
Organizátori mi pripomínajú jehovistických kazateľov. Tí vyháňajú decká zo škôl, aby šírili iba "slovo jehovove". Títo nímandi zas vyháňajú decká zo škôl, aby šírili slovo sorosove. :-)))))))
Krátky voda, neutopíš.... :-)))))))))))))
Padá sniežik, padá...éj, ale som rada. :-))))))))
A na Kemku si zabudol? Len neviem, kto koho vodí na motúze. :-)))))))))))
Zlého aj málo stačí....:-)))
No, vidíš....ani to železo už nemá kto kuť. Dnes sa radšej špecializujú na "zber" zemiakov a ťažbu dreva s metrovými pňami. :-)))))))))))))
Ja uz spod kolies nic zberat nebudem. :-))))))))))))))))
Baraba mi šahá na babu...alebo, žeby AlliBaba,...:-))))
Nežartuj. :-)))) Večný eštébak Udaj z kotolne sa aj zajtra chystá na námestie. :-)))
Aj to je dôsledok chorej "koncepcie": vysoká škola do každého mestečka, do každej viesky. Nízka úroveň pedagógov, žiadna úroveň študentov, nulové spoločenské uplatnenie, enormné spoločenské náklady....a výsledok? Sorostelce bez vlastného názoru.
Táto vláda to ešte nebude. Lajčák, Gábor a možno ešte niekto, na to chuť mať nebudú. :-)
Že ty by si tam radšej videl opozičný zverinec.... :-)))) A červené gaťky nad kolenom.:-)))) Ale, márna sláva, skloň hlavu. Na viac nemal ani Ander z pumpy.
P.S.: Ale, čiastočne máš pravdu. Kalavská je sympatická baba. :-)
Angelina, novy minister vnutra vravi cosi ine. Bude koalicna kuca-paca? :-)))))
Kemka sa postara o kolotoce a Stanke o teplo. :-))))))))
Boze....ale tam hore bolo pekne. Slnko, pohoda a vona cerstvo zozateho zita. :-)
Odporúčame