Linka pioniersky palac-ulica zafungovala. Az tak vela sizas Ander do gati pustit netrufol. :-)))
Linka pioniersky palac-ulica zafungovala. Az tak vela sizas Ander do gati pustit netrufol. :-)))
Len aby mu za tych par dni chvost v lade neodmrzol. :-)))))))))))
Verim, ze tie vrazdy si niekto pekne odserie. Trestnopravne, aj politicky.
Bude sa pokusat zakladat sorosbunky priamo v SMERe. :-))
Na vsetko Ander kyvat nemusi.
Dolezite je, ze kyvol na navrh SMERu, presne tak, ako to Fico chcel. Aj s povodnym navrhom na ministra vnutra Druckera. :-) / Raz bol iba nahrada, ked Drucker odmietal. Sikovny tah SMERu. /
Co viac si zelat? Sebej mimo parlament, Zitnanska mimo vladu....uz len, aby nam mlady muz v premierskom kresle nezosorosovatel. :-)) Bo Lajo sa nanho nejako s nadejou usmieval.
No...a je po kačinej večeri. :-)))))))))))))
Pre zaciatok, ho staci poslat do riti. :-))))))))))
Keby len mimo ustavy.... :-)))))))))))))
Ander sa zahrava s ohnom. To by si na benzinovej pumpe nedovolil. :-)))))))))))))))
Ani pes by ta nemusel ucit po priechode chodit. :-)))))))))))))
Asi o tom este nevie. Podmorsky kabel zvlhol..... :-))))
Takze si zrekapitulujme, co Anderovo rozhodnutie znamena.
Vo vykone funkcie pokracuje doterajsia vlada, na cele s predsedom Ficom, ako aj ministrom vnutra Kalinakom.Toto musel vymysliet najmenej nejaky tvorca pyramidovej hry. :-)))))))))))))))
Puče v tomto štáte moc nepreberú. :-))))))
Neprislo, radcove moji? neprislo, neprislo....? :-)))))))))))))))
Este mi tu chyba analyza estebaka z kotolne. Mozno daju tlacovku na babkinej povale v Trnave. :-)))))))))))))
A preco nie? Ked prezidentom moze byt synacik komunistickeho aparatcika?
Este stale je tu Ficova vlada v demisii. :-) Ander to bude skor hrat na znefunkcnenie parlamentu a jeho rozpustenie. A tam sa moze prejavit "harakter".
Tak, tak....ani nebude kedy zaoberat sa danovymi podvodmi. :-)
Kto chce kam, pomozme mu tam. :-)
Kotleba, na hrad. :-)))))))))))
Odporúčame