Ľavičiari s extrémistami na spoločnom ťažení
Ja by som to tak nedramatizoval. Nemajetni frustrati tu boli, su a budu a pamatnici si isto spomenu, ako v roku 1990 vylamovali tieto elity vrata do (vtedy este starej budovy) parlamentu.
Treba pockat do jesene, ked pride delta a nastoli poriadok. A dopadne to ako v Alabame, kde lekarka z covidoveho oddelenia hovori: „Do nemocnice prijímame mladých zdravých ľudí s veľmi vážnym priebehom covidu. Jedna z posledných vecí, ktorú spravia predtým, než ich intubujeme, je, že ma prosia o vakcínu. Držím im ruku a hovorím im, že je mi to ľúto, ale je už neskoro.“
Lekarka dalej hovori, ze su to ludia, ktori si mysleli ze covid je hoax alebo ze je to len chripka.
"objímem ich členov rodiny a poviem im, že najlepší spôsob, ako si môžu uctiť ich milovanú osobu, je zaočkovať sa a povzbudiť každého, koho poznajú, aby urobil to isté.“