Klames hlupejsie nez ziak pomocnej skoly. V aprili 2021 zomieralo denne v Madarsku 200 ludi.
Klames hlupejsie nez ziak pomocnej skoly. V aprili 2021 zomieralo denne v Madarsku 200 ludi.
Usmevne. Staci si spomenut, ako demonstranti zvazani autobusmi z dedin a lazov pravidelne zaplavia bratislavske nakupne centra.
Zjavne si zamienas krajinu a jej politicku reprezentaciu a mas aj problem s chapanim pisaneho textu. Ja som nikomu pravo slobodne sa vyjadrit neupieral, len som si dovolil vyjadrit svoj nazor na nasilne vnasanie temy ockovania do diskusie, ktora je o niecom inom. O ockovani mas iny clanok, ani ten ti nestaci?
Mozno je tvoje spravanie signifikantne pre obcana, ktoreho heslom je "cim horsie tym lepsie", a ktory dufa, ze sa podari takto vratit k moci preficanych kamaratov domacej a zahranicnej mafie.
"Každý domáci dovolenkár môže zachrániť pracovné miesta v turizme. Stačí, ak bude toto leto oddychovať na Slovensku. "
O ockovani sa v clanku nic nepise. Ale zmagoreni dezolati musia tuto temu priniest do akejkolvek diskusie, nemam pravdu?
Demagogia ako z citanky. Ak bola vsade klimatizacia, tak kam odrazu zmizla?
Madarsko ma v prepocte na milion obyvatelov vyrazne viac umrti nez Slovensko. To je tvoj sen?
Pekna demagogia.
..."treba zažiť, aby človek precítil, aké to je pracovať na kolotoč,..."
Nebodaj chce sudruzka z Ohnika povedat, ze kolotoc "dva dni ranná, dva dni poobedná a dva dni nočná šichta, potom dva dni voľno".. je nieco co sa objavilo az po r. 1989?
Nastastie este existuju pamatnici a ociti svedkovia tohto kolotoca v nepretrzitych prevadzkach za totaca. Napr. student na prazdninovej brigade v oceliarni, ktory na popoludnajsej smene rozbijal pneumatickym kladivom staru betonovu podlahu na casti pracoviska. V jeho praci mali pokracovat dvaja kmenovi zamestnanci na nocnej. Student na dalsej popoludnajsej smene zisitil, ze ti dvaja urobili len cca 1/4 toho, co student sam. Preco? No ved predsa na nocnu proletarske elity chodili oddychovat, a ti najzasluzilejsi spali aj na nosidlach, na ktorych sa podla bezpecnostnych predpisov nesmelo ani len lezat.
Treba sa pozriet, kam sa po revolucii dostali ti, ktori boli predtym hore. Uz sa na nocnu smenu nechodia vyspat tak ako predtym.
To uz vieme, ze po piatich rokoch budu zeny neplodne? Po pol roku ockovani? Ktory jasnovidec to zistil?
Tak to ten pravy. Este upresnenie, konstatoval si to predtym, nez si urobil potrebu vo vasej dedisnkej kadibudke, pocas toho ukonu alebo az potom|?
Vidis a ty si sa nehanbil sa ukazovat pocas 12 rokov vlady kamaratov domacej a zahranicnej mafie. To si nemal ani tolko elementarnej slusnosti aby si zaliezol do vasej dedisnkej kadibudky a tisko suchal nohami?
Za platny podpis na peticnom harku sa povazuje taky, kde je uvedene meno, adresa trvaleho bydliska a podpis. Kontroluju sa len tieto formalne nalezitosti kedze ziaden zakon neprikazuje overovat pravdivost tychto udajov (napr. datum narodenia a pravost adresy, obcianstvo, pravost podpisu, atd.). Neda sa ani skontrolovat, ci to iste meno nie je opakovane uvedene na viacerych harkoch. U minulych peticii bolo bezne, ze cele harky boli napisane jednou rukou ako odpisane z telefonneho zoznamu. Zenicky Janka Kelnu aj rozpravali, ako vyrabali peticne harky. Tvoja starecka demencia ti to zjavne brani pochopit.
Hlasovanie v obidvoch snemovniach FZ o referende a referendovych otazkach nemalo s Havlom nic spolocne. Trpis zjavne stareckou demenciou.
Odporúčame