:-)...a viem aj to, ze do Europskeho hospodárskeho priestoru patri okrem EU, ktora zahrna aj Eurozonu, aj Europske zdruzenie volneho obchodu :-)
:-)...a viem aj to, ze do Europskeho hospodárskeho priestoru patri okrem EU, ktora zahrna aj Eurozonu, aj Europske zdruzenie volneho obchodu :-)
Demagogia...ako si prisla na to, ze Smatana obhajuje vrazdenie?
Ake to mas zivote jednoduche - svet je ciernobiely a Ty nemusis rozmyslat...
Ty mas stastie ked Ta "mudre myslienky" sprevadzaju od narodenia.... :-)
Cital si ten link? Ja som sa z neho dozvedel len to, ze greci su rozhorceni, ze MMF pochybil, ze precenil schopnost Grecka splacat svoje dlhy...
A uz vobec neviem, preco by som sa mal byt do hrude - myslis ze keby som tak robil tiez ma budu sprevadzat mudre myslienky? .-)
Rozdavat je lahke len najskôr musis mat z coho - ale to ste ´Vy, "komunisti", nikdy neriesili :-)
Evidentne nerozumies (?) - to Ty stale rozdelujes ostatnych na " dobrych" (ktori s Tebou suhlasia) a tych ostatnych " zlych" :-)
Ty si uviedol ako fakt, ze MMF sa ospravedlnilo Grekom ..staci Ti tak malo - hlavne ze je to v sulade s Tvojim nazorom ....a kto respektuje skutocne fakty - ten to mysli zle a straca pojem o realite :-)
Ak chces pomahat druhym najskor pomoz sebe...a najjednoduchsi sposob je najskor rozmyslat, potom pisat :-)
Ale svojim sposobom Ta mam rad - len este musim najst tie "mudre myslienky" :-)
My dobri...a Vy zli...pozname Vas:-)
Za vsetkym mate (vy zli, ktori hovoria a pisu inak ako si my dobri myslime :-) nejaky zly umysel - urcite chcete niekoho ponizit, oklamat, osklbat....precitaj si niekedy po sebe nahlas :-)
Uved link, kde sa MMF ospravedlnil Grecku za "nehorazne chyby"...Ty "fakt" :-)
Daj este nejake dalsie...a nic neskryvaj :-)
Na zaciatku som sa (z)lakol, ze to budes mysliet vazne ....:-)
dalsi prejav primitivizmu - kto nefnuka a nenadava na vsetko (okrem Ruska :-) - je zly, slnieckar, kapitalista....Ty T..plosko :-)
Ahoj drevorubac :-)
Pre kazdeho su smiesne ine veci a Ty mozes mudrovat kolko chces - mozno by si bol zaujimavejsi keby si pouzival fakty namiesto svojich pocitov (ktore samozrejme prezentujes ako jedine spravne :-)
Krempaska nemusi mat ekonomicke vzdelanie - preco by musela mat ?:-)
Ja som sa jej opytal ake ma vzdelanie, viem preco som sa opytal - ale Ty tomu nerozumies :-)
Pekny den
autorske prava vyhradene - kto je autor tejto zasadne dolezitej informacie? :-)
Alena Krempaska, v niecom mozes mat pravdu - az na to (mierne pateticke ) prehananie co moze byt sposobene mladym vekom :-)
Co si Ty (vy)studovala? Ze to bolo velmi vzdialene ekonomike? :-)
Vy zli...nechajte nas dobrych zit :-)
Ufnukany, nedoveryhodny , preafektovany blog..:-(
Naozaj je to taka strasna protokolarna chyba?....odborníci na protokol :-)
Pre Perneho plati jeden stary vtip...
v skratke "Na co myslis ked vidis oblohu?...ked vidis traktor?...ked pocujes hukot vodopadu?...ked pocujes spev vtakov?.....
"Stale myslim na sex" (to iste) :-)
OK, nepriamo som sa Ti ospravedlnil, prehliadol som to...som uvazlivy ale niekedy asi nie dost :-)
Rovnako ako nenavistne reagujes na kazdu kritiku Ruska ? :-)
Druhy dopisovatel povedal: "stovky milionov je malo, su to miliardy..."...ale minimalne v USA sa nemozu tela otrokov hadzat do rieky :-)
Odporúčame