A co si mam mysiet o biblii?...aby som pochopil rozdiel medzi lzou a pravdou?...ake je "prave" uctievnie?...vedia to aj vsetci veriaci?
Nie si schopny dat rozumnu odpoved...alebo nesuvisi s vierou? :-)
A co si mam mysiet o biblii?...aby som pochopil rozdiel medzi lzou a pravdou?...ake je "prave" uctievnie?...vedia to aj vsetci veriaci?
Nie si schopny dat rozumnu odpoved...alebo nesuvisi s vierou? :-)
A co maju spolocne Brettonwoodske dohody so sucasnymi naleziskami ropy?
Vsetko so vsetkym suvisi? :-)
Haloo...tema je o naleziskach ropy...dodrziavas rezim? :-)
Idem sa pozriet do slovnika :-)
Ale reagoval som na ten hlupy text v blogu - ak si citoval Harabina tak toho demagoga beriem spat - plati to pre toho arogantneho, nesympatickeho...Harabina :-)
Tie Tvoje (velmi slabe) vtipky...:-)
Tie Tvoje (slabe) vtipy...
Kto by ho mal predviest?..za co?...podla Tvojej logiky by tu mali byt predvedeni viaceri dalsi...za hanobenie prezidenta atd...
Komu adresujes tie svoje "Preco" ?....keby Ta to naozaj zaujimalo tak by si o tom (mozno) nieco vedel a mohol by si adresovat tieto otazky tam, kde (mozno) dostanes odpovede...tu odpovede nedostanes - tak aky zmysel (ciel) maju Tvoje otazky? :-)
Strasne taraniny...podobnym sposobom niektori budu objahovat aj to, ze cerstve maso ulozene na vzduchu sa pokazilo z "politickych dovodov"...:-)...samozrejme , ze "politicke dovody" uz dalej nerozoberaju :-)
Pri citani Tvojho prispevku som sa usmieval - aj ked pises trosku "kostrbato" a vsetko som mozno nepochopil :-)
Ale ak si sa pokusil naznacit, ze Tvoj pohlad na svet je objektivnejsi ako moj - usmievam sa este viac :-)
Ty, co si schopny tvrdit, ze 95% stastnych a spokojnych obcanov CS bolo "porazenych" hrstkou dobrodruhov (nieco v opacnom garde a bez zbrani ako kedysi v Zatoke svin ) musi mat nutne iny nazor ako ja :-)
Takze tvrdim, ze typ "ja" je urcite objektivnejsi ako typ "Ty" z roznych dovodov - o.i. aj preto, ze netrpi podobnymi predsudkami ako Ty ( a to pripustam porovnatelne "poznanie sveta" :-)
Verim, ze si v zasade dobry clovek, kludne si ver vsetkemu co napise Marx ci Bednar - mas na to pravo - si slobodny clovek :-)
Kazdy si moze vybrat, comu bude verit...vzdelany, objektivny clovek cerpa z viacerych zdrojov, porovnava a vyhodnocuje - nemoze mu stacit mu nazor jedneho blogera resp. "nazor" anonymneho pisatela na anonymnom severi :-)
Bednar urcite nie je pre mna autorita v oblasti objektivneho informovania :-)
Je velka hlupost napisat, ze "nieco" sa stalo a vsetky media o tom (vedome) mlcia.
A uber z tej utocnosti - na mna to neplati :-) Pekny den.
Pekny den.
Nie, myslim hocijaku blbost ktoru niekto napise a na zaklade ktorej (nielen) Ty rozvijas svoje konspiracne teorie. Ked najblizsie budes citat o najdenej atomovej bombe v nejakej nemeckej garazi o ktorej nikto nevie len Bednar a Ty - zamysli sa nad hodnovernostou tejto informacie :-)
Myslis mazanie prispevkov niekym inym ako adminom? Neviem - ja svoje ani nikoho ineho prispevky nemazem :-)
Tvoje prispevky sa daju mazat? :-)
Halooo...zobud sa - neverim, ze normalny clovek moze taketo kraviny pisat vazne....
Urcite poznas :-)..."kto si bez viny hod do mna kamenom" :-)
Ale blog je taky alibisticky, ufnukany, preafektovany.....
"Pomoz si sam - aj boh Ti pomoze" :-)
Ta demontaz zvnutra je take otrepane klise, ktore pouzivaju ludia, ktori sa mali za socializmu dobrej a nechcu si priznat, ze skor ci neskor by ten dlhodobo neudrzatelny neefektivny system padol ...
Tak preco ste nevymenili vedenie? :-)
Odporúčame