Hlupost...skus definovat "obrovske" krvave prachy :-)
Ked Ty napises "vynikajuci" tak nebudem stracat cas a idem si precitat nieco ine :-)
Skus miesto kopirovania dlhych textov ktore (skoro) nikto necita nejaky vlastny nazor ...
A co si tym vlastne chcel povedat? ...neverim, ze niekto to precita cele...:-)
...aj niektori nasi poslanci uverejnia "vselico"...:-)
Bednar vlastne povedal, ze cela (nielen) nemecka tlac je zbabela a hlupa - co je samozrejme velka sprostost, ani ho nenapadlo, ze to moze byt skor o zodpovednosti, overovani faktov...
Otazka bola - preco pise v mnoznom cisle o strate sebaucty a preco uverila skorumpovanym politikom.....:-)
Mam radsej nazory jednotlivcov ako osuchane klise v mnoznom cisle...
Pises take "svoje" dogmaticke "pravdy" .....aj preto nerozumies faktom, neposuvas sa v mysleni dalej, ostavas zatrpknuty vo svojej porazenej pravde :-)
Sustavne niekam zaradujes (aj mna) - samozrejme hlupo a nezmyselne (ma iny nazor tak musi byt tam :-)
1 Nie som kapitalista
2 Pleties nezmyselnosti o radostiach v systeme (nerozumies obsahu) - nic Ti nehovoria
radosti zo zmysluplného travenia volneho casu, z rodiny, citania knih...
3. 95% samozrejme neporazil nikto (To Ty pises stale o nejakých porazkach(?), bolo
otázkou casu kedy sa system zruti... vacsina ludi ho nechcela - je to take tazke
pochopit?
Ze Ty si bol nomenklaturny kader? Co robis teraz? .-)
aky pokles? :-)...skor si odpovedz na otazku preco taky skvely system nikde na svete nevydrzal ...a pripadna odpoved, ze ho "demontovalo" par disidentov tiez neobstoji - svedci skor o slabosti toho systemu ...
Skutocne inteligentny a vzdelany clovek sa svojim vzdelanim nechvasta ale na blbost o potrebe doplnenia vzdelania uvedie fakty ...uvazuj o tom :-)
Ja polemizujem s Tvojimi nazormi - ale chcem "polemizovat" recou, ktorej budes rozumiet ...moja otazka nema ziadny iny vyznam...:-)
Do gulasu sa doporucuje rovnake mnozstvo masa ako cibule, zemiaky podla chuti...si si isty, ze rozumies tomu co pises? :-)
Nie, to ma nezaujima....skor ma zaujima to pozadie "teorie" o uspesnom socializme :-)
Nemam ambicie niekoho porazat (okrem sportu :-)...snazim sa zit tak aby suma radosti v mojom zivote aspon mierne prevysila sumu strasti :-)
A je dobre si uvedomit, ze astronómovia (zatial) objavili len nepatrnu cast vesmíru...zajtra mozu najst galaxiu zlozenu zo samých slnk a jednej planéty, ktorej draha bude na 2 blogy :-)
Mr. Bednar - predpokladam, ze o Fermiho poradoxe si uz pocul....(?)
Teraz to mas (znovu) popletene..v mojom zivote vyhrava dobro (tesne :-) - ale Ty to znovu prekrucas ...vitazi musia byt zli a dobri mozu byt len porazeni? .-)
Upresni "nesmierne mnozstvo penazi"...uvedom si, ze porazených bolo cca 95% z 15 milionov...:-)
O Foraiovej figurke som Ti nepisal - ale neodvadzaj pozornost od temy.... mas nieco spolocne s J. Janosovskym? :-)
Odporúčame