Stupidne....ludia ktori pisu podobne vacsinou netusia ako funguje sveg...:-(
Stupidne....ludia ktori pisu podobne vacsinou netusia ako funguje sveg...:-(
A co zmenilo Tvoj nazor?...lebo Kiska robi to co sa od neho cakalo...:-)
Ovela vyssie sance ako Clintonova? ...mozno sa obcas v predpovediach trafis ale hodnotenie historie Ti nejde :-)
A velka cast z Trumpovych predvolebnych reci je nerealizovatelna...
Moze byt :-)...ale mozu tiez "povstat a potiahnut" ini...ak prekonaju prirodzenu degeneraciu, ktora zacina postupnou stratou spatnej vazby...
Kto odhadol tych 5 miliard vytlackov? ...niekedy ma celkom bavis jankokratky :-)...ale vazne Ta brat nemozem..
Uplna sprostost...sks citat nieco normalne :-)
Ach...aka si informovana...alebo skor veriaca? :-)
Ze Ty si nepochopil v com je problem? :-)
Pochopit ze ini veria to by este slo ale ako pochopis ze veris Ty ? :-)
De omnibus dubitandum est.
Ortodoxni, ktori nepripustaju ziadne pochybnosti - su podozrivi a nedoveryhodni...
pre niekoho je zazrak (skoro) vsetko...len potom sa vytraca obsah slova "zazrak"...:-)
Hmm...odkial Bednar vie o tajnom vojenskom letisku USA v Kirkizsku?....zeby nebolo az take tajne?
Esteze sa podarilo utajit aspon to tajne prekladisko pod Cervenym namestim...:-)
Vsetky tekutiny su zazracne, lebo su zlozene z atomv a molekul.....hosana, aleluja....:-)
Nic sa nesprava tak zlozito ako voda?....Janko, kedy si bol naposledy u lekara?
Odporúčame