zaujimave ako sa elita sveta a sami mudri vynalezci chcu dostat zit k takym trpakom .....takato je Tvoja predstava ? :-)
zaujimave ako sa elita sveta a sami mudri vynalezci chcu dostat zit k takym trpakom .....takato je Tvoja predstava ? :-)
Na Tvojej urovni som bol asi pred 35 rokmi....nezatazeni poznanim su najrazantnejsi... :-)
Radsej mala Moskva ostat pri dopingovej politike ? :-)
Aj ked si trufas hovorit za obycajnych europanov...ale Tvoje predstavy su predstavy "znalostami neposkvrneneho"... :-)
Minule podobne "mudroval" o ekonomike...ale v niecom musi byt dobry :-)
Ze Ty ani netusis co je to HDP ? :-)
Posudzuje nieco resp. uviedol fakty, ktore ludia, ktori aspon trochu ekonomike rozumeju, povazuju sa korektne .
Podobne cisla uvadza Svetova banka (r. 2015 som tam este nevidel)
Ty nevies aky zdroj pouzil - ale kedze sa Ti tie cisla nepacia, tak ho spochybnujes :-)
Naopak.....nabuduce si radsej nieco o problematike precitaj....:-)
Esteze vobec nerozumies ekonomike...skus upresnit "mimoriadne velke tlacenie eurobankoviek"...:-)
Takze podla "rozumnych ludi" doping v Rusku neexistuje a vsetko je v poriadku? :-)
A aky to ma suvis s piatou kolonou? ...ktora je tretia? :-)
Nemas ani sajnu o menovej politike...a nie si v tom sam...:-)
Preco si z neho nezoberies priklad? :-)...netvrd, ze nedokazes napisat aj nieco rozumnejsie...
Odporúčame