uved priklad :-)......len prosim ta nedavaj linky z "dolezite" atd.... :-)
uved priklad :-)......len prosim ta nedavaj linky z "dolezite" atd.... :-)
a teraz bez emocii...asi si to neuvedomujes ale nie si schopna rozlisit "ruských propagandistov" od "ruských fanusikov" :-)
...a v Talpingu boli zase osobodeni :-)
Strasne taraniny......staci jedna sprava na anonymnom serveri kde sa zasadne nikto nepodpisuje pod svoje vytvory, ktory nema adresu.....ale niektorym to staci... (?!)
Tebe staci fakt malo....:-)...si si isty s tym krutenim ruk? :-)
Aj rozumies tomu co pises?
Pozrel si si vobec tu stranku na ktoru sa odvolavas...blablabla...? :-)
Uz chyba len doplnit megatony....:-)
Podla iného amerického odbornika Engelberta Humperdicka je v celom Turecku len jedna vodikova bomba - aj to nefunkcna a cvicna...teraz si vyber kto je vacsi odbornik :-)
Hmm...ked sa na Teba niekto dlhsie pozera - myslis si ze si sledovany? :-)
Ktore kriteria Turecko nesplna pre vstup do NATO?
Samozrejme ze tomu rozumies lepsie ako samotne NATO :-)
Ty si predbehol dobu, si asi jediny ktoremu je hned vsetko jasne ...:-)
Stale melies to iste - podla Teba mal pochvalit pucistov ?
Tebe clovek nevyhovie...nabudúce sa Ta urcite opyta co vsetko by mal odsudit :-)
Ja Ti uz neviem Karle...pekny vecer :-)
Otazka je ci tomu pojmu rozumies...lebo tam kde je diskusia je pre manipulaciu mensi priestor ako tam kde vsetci opakuju to iste...:-)
Kto vie preco vsetci ti pristahovalci rozvijaju svoj potencial v Amerike a nebuduju stastnejsi zajtrajsok vo vojich krajinach...:-)
Az na to, ze J-man ma pravdu...ziadna revolucia sa nekonala a svet si ide svojou cestou..
Ziadny normalny expert neurobi zaver bez viacerych originalnych podpisov...
Odporúčame