demagogia ...ako z Velkej komunistickej knihy :-)
demagogia ...ako z Velkej komunistickej knihy :-)
co keby si sa najskôr "potrapila" trosku sama a doplnila si medzery v cislach? :-)
neverim,. ze veris takym bachorkam.... naozaj povazujes rusov za takých sprostych ?
Ak zacne voda tiest hore a ludia prestanu rozmyslat...:-)
Plus na taku sprostost?...co tak trosku sudnosti?
Ty ho precenujes ...nemas nahodou jeho obrazok v spalni ? :-)
Upresni "hojne"...nech sa s Tebou mozem stavit:-)
Si si isty ze si antikomanca spravne pochopil? :-)
Pleties si pojmy....alebo si len nepochopil obsah slovneho spojenia "rozumna akcia" ?
Odporúčame