Takze Ty tomu veris? :-)
Skus to pocuvat viackrat...mozno cast z toho pochopis :-)
Ach....to su strasne taraniny...sam nerozumies tomu co si napisal...:-)
Este si zabudol na ufronov z Proximy...:-)
Neplet si svoje pocity s realitou...resp ich ucelovo neprekrucaj...
Nemas uctu k pravu...vyjasni si zakladne pojmy
Za to Tvoja analyza a "uprimnost vyraza" zdravy rozum :-)
Ale aspon Tvoja reakcia ma hlboky vyznam....tak hlboky, ze si sa v nom utopil...:-)
a mozno nezabudaju ...len maju viac informacii a vnimaju svet v sirsich súvislostiach...
a aky je zmysel tejto informácie? (za predpokladu, ze je korektna?)...ze jedna krajina ma o 0,2% nizsie ceny? :-)
ani netusis, kto je za tym elektronickym platkom - bez adresy, bez mena....ale pre Teba je to asi doveryhodny zdroj informacii ...:-)
Ok, raketu maju vymakanu...tak teraz sa uz mozu zamerat na to aby ludia neboli hladni...atd :-)
ze Ty ucis hudobnu vychovu ? .-)...lebo clovek aspon trosku zorientovany v zakladnych ekonomickych pojmoch nenapise take hluposti ze HDP je len hausnumero ...atd....:-)
...ktorými americkými odborníkmi ?
Esteze to netvrdia aj ruski odbornici...podla nich su najbezpečnejsie reaktory z Novej Guiney....:-)
logicke...cim nizsia hladina tym viac utopených :-)
ze Ty neveris tomu, ze cirkev (nielen kedysi) v mene kriza kradla a zabíjala?...ze Zem je gulata? :-)
Odporúčame