Ze Ty fyzike a letectvu vobec nerozumies? :-)
Ze Ty fyzike a letectvu vobec nerozumies? :-)
Ze Ty o lietadlovych lodiach vela nevies? :-)
A voda tecie - lebo stvoritel....a zem sa toci - lebo stvoritel.....niektori su bohati, ini chudobni - lebo stvoritel.....BRexit - lebo stvoritel....aky je svet jednoduchy...:-)
Kazdy si moze o.i. dovolit len to co mu ini umoznia :-)
Rusko nemoze tlacit do aleluja lebo by im to bolo nanic...klise o nekontrolovatelnom tlaceni zelenych papierikov pouzivaju len ti, co tomu nerozumeju...
Rusko ma vselico a ked stupnu ceny surovin bude im lepsie...ale teraz nemaju peniaze a setria kde sa da...
Ako platis Ty americke dlhy?...a preco? :-)
Na hoovna ste experti vy dvaja....skoda, ze sa nepokusite (po)rozumiet aj niecomu inemu...pre zaciatok by stacilo keby ste si rozumeli navzajom...:-)
...ze vobec na take tupiny reagujem...
Obcas je dobre (po)rozumiet pisanemu textu...alebo sa o to aspon pokusit....:-)
Skus prepocitat co je viac 10% zo 100 alebo 3% z 1000...:-)
To je podobne ako keby si Ty mal v sufliku 3 tisic eur ale bol by si dlzny na najomnom, neplatil by si uver, mal vylezanu postel, setril by si na jedle, nosil 10 rocny kabat a derave topanky....:-)
Ked im zacnu tiest peniaze za drahsiu ropu - polepsia si...a zacnu aj minat...
Opytaj sa okradanych svajciarov, norov, danov....ako strasne trpia...a ako radi by vymenili svoje peklo za "socialisticky raj"... :-)
Takmer kazdy podnikatel niekedy "balansoval" na hrane zakona...ale na rozdiel od podnikatela je Kali aj politik - a v civilizovanom svete politik - aj pri zatial nedokazanom poruseni zakona ale odovodnenom podozreni - odchadza...
Kazdemu podla jeho potrieb ? ....:-)
...aj pre podobne nazory musel socializmus skrachovat...
Rusko hlavne nema peniaze...
Takze Rusko nezvysuje deficit lebo sa boji ze by Zapad spustil krik ? :-)
Ty si studoval vystupy a rukopisy z US ambasady?....:-)
A preco, ked je debata o schrankovych firmach, "kopes" do prezidenta a nevyjadrujes sa k podstate problemu?
Takze teraz je to v poriadku? :-)
Precitaj si blog este raz...alebo chces aby som Ti z neho kopiroval cele vety, ktore je su pravda ? :-)
Jasne ze je to tajna zbran (otazka je kto ju vlastne pouziva ?) a nema to ziadny suvis so zmenami v atmosfere a zmenami v " pretvarani prirody"...:-)
A ze su ruski atleti taki osvieteni (alebo specialna choroba?) ze to meldonium brali jedini..? :-)
Druha verzia je:
Po desiatich rokoch a desiatich dnoch, ked mnisi neprijimali ziadne tekutiny, boli omotani okolo starych konarov specialnej ceresne ...a ak mnich vydrzal dlhsie ako strom bol povazovany za majstra.... bol to zvlastny stav medzi bytim a nebytim - a kazdy sa ho chcel dotknut pod lavou lopatkou - niektori verili, ze vtedy otehotneju alebo sa im zjavi zjavenie...:-)
Minuly mesiac zajali 19 bojovnikov proti sprostostiam v blogoch...
Uz len aby ludia pouzivali vlastny rozum...a trosku vedomosti k tomu...aby slepo nepritakavali niecomu comu nerozumeju :-)
Sebej to mozno prehnal ale Ty prehanas este viac - tie Tvoje jednoznacne zavery su ...neviem ci je presnejsie smiesne alebo usmevne....:-)
Odporúčame