Za vsetko mozu "ti druhi", ktori ziskali "moc" a samozrejme ju zneuzivaju v Tvoj neprospech...:-)
Prepokladam, ze tato konspiracia na temu o ovladani a zneuzivani moci "tymi druhymi" je nieco ako Tvoje zivotne poslanie - ale tymto velmi jednoduchym pohladom, (za vsetko mozu "ti druhi", Ty si figurka, ktora nemoze nic ovplyvnit, pricom si fakty prisposobujes tak aby Ti vyhovovali ) - sa u tych chytrejsich nepresadis...
Predpokladam, ze mas blizko k Akvinskemu a fatalizmu :-)


