Este studuj :-)...a na precvicenie si vydel pocty aut poctom obyvatelov - co Ti vyjde ? :-)
Este studuj :-)...a na precvicenie si vydel pocty aut poctom obyvatelov - co Ti vyjde ? :-)
Tak neviem co chcel autor povedat - ale nesuhlasim s nim :-)
Bugar, okrem pragmatickych dovodov pre vstup do vlady, preukazal viac zodpovednosti ako mnohi alibisticki mudrlanti.
:-)...suhlasim aj s eroosvelt (v tomto:-)....nedoverujem Kotlebovcom a nechcem aby mali vplyv na "spravu veci verejnych"....ale budme objektivni - Kotleba vo vcerajsej diskusii neposobil zmatene a jeho slova mali hlavu a patu.
Nechcem tomu venovat viac svojho casu a pozornosti ako si tato tema zasluzi :-)
Kedze tvrdis, ze iluminati su vsade medzi nami a v podstate ovladaju svet - dal si si niekedy otazku kolko ich musi byt?...ako su organizovani?...ako spolu komunikuju?...
Ak mi na tieto otazky odpovies budem v tejto komunikacii pokracovat :-)
naivna, pokrytecka snaha ukazat sa chytry ...ale znovu Ti to nevyslo ani so zmenenym nickom a odo mna odkopirovanym textom :-)
Skus to trosku inteligentnejsie :-)
Jeden vtip na pripomenutie "starych zlatych cias"
Aky je rozdiel medzi nemeckym a slovenskym robotníkom (za socializmu) ?
Nemecky rano vstane, hodi vajcia na panvicu, sadne do mercedesu a ide sa dat vykoristovat.
Slovensky rano vstane, hodi vajcia do trenírok, sadne na bicykel a ide vladnut :-)
Rozdiel je v tom, ze zakladom kapitalizmu bolo vykoristovanie cloveka clovekom, v socializme to bolo presne naopak :-)
Chvilami celkom vtipne :-)
Ale ako pises - zena Ti nedala, skola Ti nedala, v zamestnani dtto....nemal by si nieco zmenit :-)
To nie su objektivne fakty....to su ucelovo vybrane fakty, ciastocne vytrhnute z kontextu, ciastocne "upravene" a doplnene subjektivnymi pocitmi...na podporu svojho "pohladu" :-)
Naozaj sa citis tak fundovany ze si trufas urcit co je v rozpore s prirodnymi zakonmi?
Myslim, ze studenti by Ta "nachytali" :-)...
Nepises o faktoch ale o svojom videni sveta - mas pravo na vlastny pohlad ale ja s Tebou nesuhlasim :-)
Tych 99% (celu vetu v úvodzovkách) som skopiroval z Tvojho pôvodného textu blogu :-)
Naozaj tomu veris? :-)
Fakty versus viera - never say never - ale to nebude mat nikdy koniec :-)
celkom ma zaujima ma, preco niektori ludia veria v rozne celosvetove sprisahania a konspiracie...v tajomne nezname "bytosti" prevtelene do ludskej podoby, ktore s ludmi manipuluju....kradnu im duse....:-)
Pises
"Z tých 99 % obyvateľov Zeme drvivá väčšina nevie, že sú otrokmi a myslia si, že majú slobodu a moc"
Ty si sa rozhodol, že 99% ľudí su otroci a na tejto " pomylenej teze" stavias svoje dalsie konstrukcie...ja poznam vela ludi, ktorí nie su majitelmi zahranicnych bank atd...ale otrokmi sa naozaj necitia...
Ty napises, ze su nevedomi - lebo su otroci ale o tom nevedia...:-)
Bludny kruh.
Viem, ze to myslis s nadsazkou ale je to skor o Tvojej "viere" ako o realnom svete.
OK, nechcem byt konfrontacny :-)
... ale ked citam
"V súčasnosti sme spútaní neviditeľnými okovami, ktoré nám dali naši otrokári, a to majitelia nadnárodných bánk, majitelia korporácií, majitelia médií a majitelia politických strán"
- inak povedane - oni zli (otrokari) a my dobri (otroci) ? - tak to je pre mna prilis jednoduche videnie sveta...
Pekny den :-)
Diabla nepoznam, viem o nom tolko co o Kristovi - a to mi nestaci...ako mi nestacia tie bajky okolo :-)
V zasade som spokojny, suma radosti v mojom zivote mierne prevysuje sumu strasti :-)
Neviem co znamena nevyhnutny prichod mnoho "dni temnoty"....
Bude to nieco ako 100 morovych ran v starom Egypte? ...plati to pre vsetkych rovnako - dobrych aj zlych? :-)
Ok, ak som to zle vyhodnotil, tak revidujem svoje zavery :-)
Mozno samotne zdroje nestacia a k spokojnemu zivotu treba viac...ale ten zaver sa mi pacil, pekny vecer :-)
Odporúčame