preco taka debilna reakcia?
Trodku objektivity by Ti neuskodilo...Ruko je velka krajina a urcite tam ziju ludia, ktori dokazu vselico zmysluplne - ale cim je toto auto vynimocne okrem toho, ze je skarede (ok, vec vkusu :-) a poskladane zo zapadnych technologii ?
"Vieme"..."dlhe mastne vlasy" ..."na nejakom ministerstve"....ja to napriklad neviem - ked si taky chytry tak si zisti aj ostatne...mna zaujimaju ine veci ako napr. co kto pise resp. hovori, nie ake ma "rukavy"...
Trosku objektivnosti a "nepredpojatosti" by Ti urcite neukodilo.
hmm...tak raz si Smatanu prichytil...podla Tvojej logiky teda robi zle vsetko ?
Ta "intelekualna dispozicia" a "motivacia" pisucich za resp. proti Rusku je zauiimava...a s lahkou nadsazkou -
ked niekto pise kriticky proti Rusku je bohaty a vacsinou chytry zapredanec a ked za - je chudobny a vacsinou menej chytry nadsenec ? :-)
Neverim...v tom case boli male sklene flasky od coca-coly a neboli tam ziadne upozornenia...iba ze by si pisala o inej dobe...ale coca-cola penila - to je fakt :-)
Ale tato informacia nie je podstatna - podstatne je, ci "videnie sveta konkretnych ludi" v minulosti a dnes zodpoveda objektivnej realite.
Ludia maju pravo na prezentaciu svojich subjektivnych pocitov - problem je ak si ich zamienaju so skutocnostou.
never vsetkemu, co si precitas :-)
Este som blog neotvoril ale podla nazvu som vedel, ze si ho napisal Ty :-)
"Velmi presvedcivo"...takze Ty si precitas knihu (mozno :-) a hned vies, kde je pravda,...ze je Tvoje druhe meno "konspiracia" ? :-)
Hovori Ti nieco - pred urobenim zaveru "vypocuj aj druhu stranu" (audiatur et altera pars) ?...evidentne nie.
Ale to Ti nebrani pisat hluposti - pardon - pisat svoje teorie, ktore vydavas za objektivnu pravdu...k "dokonalosti" uz chybaju len mena prislusnikov tajnych luzieb, ktori sa na tom podielali :-)
Ani Ta nenapadne, ze keby niekto chcel zlikvidovat Dianu, mohol by to urobit jednoduchsim sposobom?
Ze Ty veris tomu, ze svet ovladaju 3 zidia? :-)
....demagogicky exhibicionizmus ....predpokladam, ze pred vchodovymi dverami mas rohozku s Obamovou podobiznou a oproti posteli Putinovu fotku, na ktoru pred spanim zbozne pozeras...
pises o tom ako keby sa to dialo - co Ti samozrejme nebrani robit zavery, dvojrychlostna unia je blbost.
"Dajte mi pevny bod"...Ty ho vlastne nepotrebujes, postavis si "svoju hypotezu" a dalej na nej stavias, rozvijas svoje teorie...bez ohladu na realitu.
mas pravo na svoj nazor - ale je "nemudre" svoj nazor prezentovat ako "pismo svate"....
Ty si si nieco vymyslel a teraz sa o tom pokusas niekoho presvedcit?....ale niekto Ti urcite pritaka...:-)
dal si si s tym blogom robotu...ale aky je zmysel toho blogu ? :-)
privelmi slepi...privelmi hluchi...so strachom vidiet pravdu? ...Ako dlho uz za nou kracas, ked ju stale nevidis?
A ako zistis co je pravda? :-)
...lepsie sa ubranime? :-)....cim sa Ty zivis?
recesia? ...alebo len nostolgicky povzdych vychadzajuci z ludskej vlastnosti - ze clovek casom "zabuda" na zle veci a pamata si len tie dobre ? :-)
a este ostavaju kriziaci, ktori v mene Krista stinali.....a janiciari....
Odporúčame