Táraniny a lokajský postoj európskych politikov neriešia jadro problému a bezpečnosť Európanov !
Dovolim Ti - zasmej sa kedy chces :-)...Ty sa smejes z pokrytectva (podla Teba by bolo asi lepsie keby tu ziadne investicie neboli), ja sa smejem z vtipnych veci.
Tvoje ufnukane a pokrytecke reci o namyslencoch ale na smiech nie su, skor na polutovanie...je smutne, ze ked Ta niekto upozorni na hlupost, ktoru si napisala - namiesto sebakritiky sa zmozes len na primitivne obvinovanie druhych...
Takze, ked napises sprostost a ja uznam za vhodne - budem na nu reagovat (reagoval som len na Tvoje podivne ekonomicke teorie a prekrucanie faktov) - bez ohladu na Tvoje naivne predstavy .
Keby si nieco z casu, ktory venujes debate, venovala inym veciam - nemusela by si byt taka ubolena :-)