...lebo nerozumies ekonomike a investiciam...:-)
...lebo nerozumies ekonomike a investiciam...:-)
Ludia robia chyby...ale viaceri, ktori ho tu kritizuju ani netusia, ze zaklad Smatanovho videnia sveta je "kriticke myslenie"...a s tym suhlasim.
Keby kriticky rozmyslali viaceri - bolo by tu menej .....hlupych riadkov...:-)
skratka - pises o svojich predstavach nie o mne :-)....som pragmaticky, racionalne zalozeny - a ked niekto namiesto vecnych vyhrad pise o mastnych vlasoch a odevnych zvrskoch (bla bla...) tak je jasne, ze do textu vklada "svoje" videnie sveta ...
Alebo je toto nejaka beletristicka seansa kde je hlavné - emotivnym opisnym spôsobom - vyjadrit svoj svetonazor? :-)
:-) v Tvojich riadkoch bola resp. je jasná predpojatost...alebo negatívna emocia - mozes si vybrat :-)
alebo skor Ty podliehas demagogickým konspirativnym teoriam? :-)
Uz len samotne konstatovanie "Zrusenie penazi v hotovosti je velkym spolocnym plánom bánk a štátov...."....mi zneje ...noo...poviem to slusne - nedoveryhodne :-)
a Teba ani nenapadlo, ze "vizie" p. Bednara a realita su dve rozne veci? :-)
Samozrejme...nemoze byt nic lepsie ako vsade chodit s kufrikom penazi :-)
ked neuvernuju to coTy chces - bojkotuju informacie?...vsetci? ...:-)
preco si myslis, ze Ridden nenavidi inu skupinu ludi?...nabozenske bludy a fanatizmus (dogmatizmus..atd) su naozaj pricinou mnoheho zla....
lebo som vedavy cim sa zivia ludia s podobnymi nazormi....mnohe by to mohlo vysvetlit :-)
Spavam celkom dobre...a ked mam starosti tak su vacsie ako naivne predstavy niektorych volicov...:-)
Ano...ale to nic nemeni na faktoch, aj ked sa pokusas vzit do myslenia ineho.... - skus si este raz precitat moj prispevok :-)
Ked nemusis - hypoteku neber, nebudes preplacat :-)
To, ze je nieco problem, neznamena, ze si kazdy moze vyberat z lepsich moznosti.....alebo navrhni prijatelnejsie, realne riesenie ...
skaces z temy do temy, skus dotiahnut aspon jednu temu do konca - mozno sa posunies dalej :-)
Este raz - napisala si, ze banka tie peniaze nema a napriek tomu ich poziciava - co je absurdna predstava :-)
Skus si - pre zaciatok - pozriet nieco o bezhotovostnom a hotovostnom styku...mozno si to zbytocne taranie odpustis Ty......a nie som tu kazdy den ako Ty :-)
Najskor si precitaj hoto-vu reakciu....mal by si na to prist sam....
A odkial mozem vediet co vsetko netusite, ked Tvoje "my" je take anonymne....:-)
rucenie za uver je uzera? :-)...niekto si to vymyslel a Ty sa samozrejme hned chytas :-)
Robis hlupe zavery ("urok z niecoho, co neexistuje")...takze banka pripise klientovi peniaze, ktore vlastne nema a klient si za ne kupi dom?...daj si to "ekonomicke perpetum mobile" patentovat :-)
dokaz coho?....Tvojho sposobu uvazovania?
Odporúčame