ako mozes napisat, ze Milan je bezcharakterny?...lebo ma iny nazor ako Ty?
Milan argumentuje pokojne a vecne , na rozdiel od Teba.
Si demagog a neznesies iny nazor.
ako mozes napisat, ze Milan je bezcharakterny?...lebo ma iny nazor ako Ty?
Milan argumentuje pokojne a vecne , na rozdiel od Teba.
Si demagog a neznesies iny nazor.
v skutocnosti...trepes, opakujes po druhych ....nemas vlastny nazor?
nevies pocitat prispevky?...skus to este raz :-)
aku cakas odozvu na svoje priblble riadky?
bleskovou rychlostou?...co Ti este unika? :-)
logicky z toho vyplyva, ze keby nejaky vychodny predstavitel povedal, ze voda tecie hore kopcom - bol by si velmi smutny ...ale aj tak som nepochopil Tvoju ukrutnu veselost...:-)
spolocnost Bieleho draka?...to bude pre niekoho zaujimavejsie ako seriozne analyzy :-)
Ale precital som to - a pre mna su to sprostosti, cital si to vobec?
pre herculesa a Lipu
nabuduce dajte trosku rozumu do Vasich riadkov...nie som zastanca prihluplych zaverov a pritakavania na vsetko prihluple :-)
to bola smiesna reakcia :-)...nikto normalny Ti nebude branit aby si protestoval...a to je asi tak vsetko co si dokazal :-)
pouzivas vseobecne frazy...skus nieco konkretne.
Je tu vela pripevkov kde si diskutujuci z par slov, ktore niekde zachytili a dobre nespracovali, vytvorili vlastnu konstrukciu - vid Tvoj prispevok :-)
cital som vlakno este raz - moj predchadzajuci prispevok beriem spat, pouzila si slova ineho diskutujuceho.
Pekny vecer :-)
az teraz som si vsimol ze pises v zenskom rode...Skus radsej nieco o vareni...cisla a prognozy Ti nejdu :-)
Vravis fakt?
Tak to pribliz tym, ktori taketo fakty nepoznaju :-)
...cim chces argumentovat na podporu svojho tvrdenia?
vela ludi sa pokusilo zabit vela iných ludi...ale pravda je tiez, ze Kovnera nepoznam, ani jeho zlociny a preto Ti neviem odpovedat na otazku...ale budem si to pamatat a mozno sa k tomu vratim
Ale preco by mal svet ziadat aby sa "ini" ospravedlnili za zlociny ktore nespachali ??
Co konkretne mas na mysli?
kazdy treti pispevok v tejto diskusii je Tvoj - uz sa upokoj :-)
Si v tom nejako osobne angazovany?
Cielom diskusie nie je "dat niekomu na frak" ale vymenit si nazory, pokusit sa "korektnou formou" ovplyvnit nazorovo druhu stranu...
...ale asi Ti to nic nehovori...
zoznam referend na SK
https://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_referen…
cesta Slovenska do NATO
http://www.mzv.sk/sk/zahranicna__politika/sl …
Ale nikde som nenasiel, ze do NATO sa neda vstupit bez referenda :-)
to je co za hlupost ? :-)
Hovori Ti nieco 38. rovnobezka?
...este dodaj, ze v Severne Korei je demokracia a vyssia zivotna uroven ako v Juznej...:-)
Naozaj nechapem ako moze niekto normalny pisat podobne veci....??
Odporúčame