nie, vacsina to netvrdi...chces povedat, ze keby nebolo Merkelovej tak problem s utecencami by neexistoval?
...velmi naivna predstava...
nie, vacsina to netvrdi...chces povedat, ze keby nebolo Merkelovej tak problem s utecencami by neexistoval?
...velmi naivna predstava...
uff...Ty pises o Mecarovi ako hrdinovi?...brrr :-)
moze mat boh "brilantnu mysel"...ked jeho cinnost presahuje ludske chapanie? :-)
hned Ti par ludi pritaka :-)...ale v skutocnosti - uz nazov blogu je sprostost.
Si zatrpknuty, negativny, vsetko je zle, proti ludom...ale robia to ludia - takze ich treba rozdelit na dobrych a zlych...kto ma iny nazor ako Ty je samozrejme zly...
Predpokladam, ze pisanie blogov je pre Teba "ista forma ocisty"...a mas narok na svoj styl a svojich fanusikov, ale
" tu" budes musiet obcas zniest aj nazorovych oponentov :-)
skus nejake kreslene vtipy....tejto zabavy sa asi nedockas :-)
da sa povedat vselico...aj hlupost :-)....vedel by si uviest nejaky fakt o "odbornych tienoch" Harabina? :-)
tvoj prispevok mal daleko k vecnosti...vyplyva z neho len to, ze si "cielene a hlupo (smejdovy tovar) orientovany"
"dokaz" mimoriadnych schopnosti ?..... aj Ty, ak by si sa narodil ako naslednik tronu, by si mozno vydrzal...:-)
Obdivovat zeny - ok, ale co si myslel tym "korit sa spravnym zenam" ? :-)
potrebujes povolenie?...:-)..tak im ho zdvihni...ak vobec tusis co, komu, ako....
precitaj si to este raz...mas narok na druhu otazku :-)
chces povedat ze tank isiel stovkou?:-)
ked si porovnas "nasadenie" cudzinca (a spol) s pupussskom tak zistis, ze si uplne mimo :-)
Ako si predstavujes prezidenta?...ako by ma byt zvoleny? :-)
takze Ty poznas platenych diskuterov? :-)
Tak daj - kto a ako ich vyplaca :-)
jedine co si nasiel v cudzincovych prispevkoch je pravda? :-)
No, citaj pozornejsie ...
Odporúčame