Definuj proamericky diskutujuceho obcana.
Podla Tvojho videnia sveta je to asi azdy, kto s Tebou nesuhlasi :-)
...este som od Teba necital nic kriticke voci " prorusky diskutujcim obcanom" - z ktorych niektori plodia strasne hluposti...
Z toho vyplyva, podla Tvojej logiky, ze svet vnimas rovnako ako oni alebo Ti na tom nezalezi ...alebo mas jasnu misiu ( nikto nemoze stihnut vsetko :-)
Oponenti Ti nemozu oponovat, lebo toto je "Tvoj svet", ten kto ma iny nazor ako Ty nezije skutocny zivot - nech si zalozia vlastne blogy...pochopil som Ta spravne? :-)
A co keby si si s par dalsimi zalozil vlastny web kde nebudu mat pristup ostatni? ...problem s inymi nazormi by bol vyrieseny :-)
..ale casom by sa objavil kriticky hlas aj tam :-)


