neviem si predstavit, co by sa muselo stat, aby som volil Matovica alebo KDH :-)
neviem si predstavit, co by sa muselo stat, aby som volil Matovica alebo KDH :-)
Je to pravda - kto podlahne klamu - bude sklamany.
Chcel si tym povedat, ze cela Ukrajina si myslela ze zbohatne ako Nemecko alebo Svajciarsko?
Ak ano tak sa mylia.
Ale mozem Ti poslat odkaz od americana, rusa, sveda, spaniela ...s nejakou overenou mudrostou, kde dosadim nejaku narodnost....teraz skus k povodnej teme :-)
ahaaa...preco si to myslis?...aj si ho s niecim konfrontovala? :-)
Ako napriklad u najvacsich obchodnych partnerov ako EU a Cina...kde sa to mrtvymi a obcianskou vojnou len hemzi :-)
vyliest z ambasady? :-)...my tu na ambasade mame najlepsie informacie :-)
Skus uviest svoje zdroje - naozaj ma zaujima tych kolko a komu chodia tie ruske kamiony...a kde si nabral tie nemerane pravida ludskosti ?
Ale to neznamena ze vo vsetkom s Tebou suhlasim :-)
Pekny vecer
mna uz je tazko prekvapit - ale nepredpokladal som, ze s Tebou budem suhlasit :-)
...ale mam aj pozitivne skusenosti.
Pekny vecer :-)
...osobne proti Liptakovi nic nemam ani ho nevinim - ale v poriadku to nie je.
ok, precital som si Tvoj prispevok este raz...to "rozmyslanie" beriem spat :-)
zidovsky plac?...este stastie ze nikto iny neplace...:-)
tak mi to vysvetli...kedysi zili ludia v jaskyniach, polovica Afriky nema dostatok potravy.... - vsetkych si vazis?
keby si vedel nieco viac o IQ tak by si sa hanbil odoslat napsane....ak by si bol toho schopny :-)
a to, ze trestne stihanie bolo zastavene, je pre Teba dostatocny dovod mysliet si, ze vsetko je ok?
Trestne stihanie bolo zastavene prilis casto....cez Lexu, Majskeho, tunely....v Gorile ani nezacalo...Vahostav, CT a podobne nakupy....
Kde by sme sa dostali keby kazdy riesil problem ako Liptak?
bol si niekedy v Izraeli?...ja som videl na trhovisku vela seba arabov a zidov, ktori normalne komunikovali a smiali sa....tiez som videl obrnene trasportery a mlade dievcata so samopalmi....ale svet nie je cierno-biely
Vies kedy vznikol Izrael?....kto chcel zavrazdit 6 milionov nemcov na sklonku 2. svetovej vojny ?
Som zvedavy na Tvoju odpoved.
Ty si zatazeny na duhove pochody?...mas ich v kazdom druhom prispevku
Odporúčame