...co s tym ma demokracia?...ved si napisal, ze zijeme v neokomunistickej diktature...:-)
...co s tym ma demokracia?...ved si napisal, ze zijeme v neokomunistickej diktature...:-)
pre Teba to boli dary...ale ked uz sa rozkecal musi znasat dosledky.
Ludia casto vravia alebo pisu bez rozmyslania :-)
uvidel som nazov blogu a tusil som, kto ho napisal ...
Zijeme v neokomunistickej diktature?...to bude pre niektorych "fanusikov" zaujimave zistenie :-)
nie, nie je to vseobecne zname....co keby si niekedy, ked si nieco precitas...nad tym porozmyslal? :-)
ked ja teraz "uverejnim" vysledky buducorocnych volieb - s kym vsetkym musim byt dohodnuty? :-)
to je porovnanie...skus radsej premierov...a nabuduce pridaj nejake vykricniky :-)
kazdy den im dovazaju cerstve zakusky...:-)
Este dodaj, ze si hyckali aj Al Kaidu resp ze v skutocnosti to bola ina organizacia a Al Kaida vobec neexistovala resp bola zneuzita....a uz sme pri dvojickach ....asi si presvedceny ze ich zhodila CIA, FBI, NASA...OSN...
Pises sprostosti...vymyslas si ich sam alebo mas svoj zdroj?
Ak uvedies seriozny link na podporu svojho tvrdenia - ospravedlnim sa Ti , inak su to len hlupe taraniny...
aj to moze byt dovod...:-)..ale vacsinou sa "vazi" za ine :-)
Mc Kenzie sa narodil v 19. storoci...co tak cerpat z klasikov 16. storocia ? :-)
presny zoznam coho? :-)
Odporúčame