Calzona to mužstvo posunul na vyšší level. Mančaft ako celok zahral slušne, Suslov patril medzi najlepších, včera sa mi jeho výkon páčil. Náhrada za zranených hráčov sa hľadá ťažko. Chýbal najmä Haraslín. Strelec zase len priemerný výkon. Útočník, ktorý z polovice ihriska netrafí prázdnu bránu nie je podľa mňa kanonier. To sa s ním bude ťahať navždy. Dúfam, že v repre najbližší zápas uvidím viac nových tvárí. Napríklad Kováčika.


