Áno, súhlasím. S pripomienkou, že v roku 2025 bude podľa schváleného zákona vyplatené 0 € rodičovského dôchodku. Teda nič, žiadny rodičovský dôchodok. Jasné?
Áno, súhlasím. S pripomienkou, že v roku 2025 bude podľa schváleného zákona vyplatené 0 € rodičovského dôchodku. Teda nič, žiadny rodičovský dôchodok. Jasné?
To je super. Ako som písal vyššie držím palce.
Veď počkajte boxa, my vás vyženieme!
Ešte by to chcelo celkový podiel jednotlivých modelov na trhu.
Držím palce, ale vek fakt nie je len číslo.
Kradne a podvádza sa tam, kde je čo ukradnúť. Vy ak máte 76 rokov už senior ste.
Rebecca super! Po celý čas som ti veril a držal palce.
V tom vašom prípade budete teda od podvodníkov určite ušetrený. Kde nič nie je ani čert neberie.
Rebecca super, len tak ďalej. Žeriem ťa a držím palce.
Tak v tvojom príspevku cítiť závan závisti.
Štát nepovolil pracovať predčasným dôchodcom, ale výsluhovým dôchodcom áno.Tí sa vzápätí zamestnajú ako civilní zamestnanci často na tom istom oddelení a poberajú výsluhový dôchodok cca 1400€ + plat 1300€. Kvalitných nových zamestnancov len tak ľahko cez výberové konanie už nenájdeš. Problém je výška nástupného platu. Markantne to vidno najmä na MV SR. Klasický príklad nerovnakého prístupu štátu ku svojim občanom.
Nechápem. Ostatné dievčatá, čo tancujú na pódiu pri tyči s natáčaním problém nemajú.
Šramková je kočka. A aj tenis vie hrať.
A od Ruska nežiada žiadnu právnu pomoc?
Tu niečo nesedí. Propaganda z ruzzka tvrdí, že rusi bojujú proti NATO a zatiaľ čo rusi kórejskými a iránskymi raketami na Ukrajine bombardujú nemocnice školy a obchodné centrá, tak Ukrajinci nemôžu západnými zbraňami likvidovať mosty, zbraňové a palivové sklady, alebo letiská v Rusku?
Čože, tak naraz pán prezident. Vari aj vy?
Nešiel okolo, natáčal tam videoklip. Úžasný počin, má aj charitu na podporu bezdomovcov.
Držím palce do ďalšieho života. Život ja to najcennejšie čo máme a nezabudnite prosím všetci, že vždy máte pre čo a pre koho žiť.
Fakt si asi pozeral iný zápas. Tak si skús pozrieť aspoň štatistiky. Chváliš hráča, ktorého meno ani nevieš správne napísať. Pritom práve na pravej strane obrany máme problém. Gyömbér podal priemerný výkon a občas sa strácal. Škriniar si svoje v pohode zastal a ukázal viac dobrých obranných zákrokov. Kucka je po drobnom zranení. Podľa teba na C divíziu Ligy národov proti Azerbajdžanu nemá. A na Ligu majstrov proti AC Miláno má? Počkáme si na hodnotenie proti silnejšiemu Švédsku, ale okiadzať vlastnú reprezentáciu je idiotské a také príznačné pre voliča PS...
Odporúčame