Pripadá mi to komické ak sa to naozaj takto stalo. Tréner, ktorého ovláda hráč... Souček mal byť okamžite uprataný, hoci aj vystriedaný. Jeho výkon tomu zodpovedal. Či si chceli dohodnúť návštevu nočného klubu v Gruzínsku a nechceli aby tréner niečo započul? No nič ich vec.


