A to ešte ukrajinská armáda na rozdiel rusov nebombarduje zástupy ruských utečencov a obchodné centrá. Hoci by mohla, keby chcela.
A to ešte ukrajinská armáda na rozdiel rusov nebombarduje zástupy ruských utečencov a obchodné centrá. Hoci by mohla, keby chcela.
Teraz som si ešte raz pozrel poslednú štvrtinu. Francúzi super, ale to čo dokázal Curry! Neuveriteľné.
Nepresne spracované príklady. Pri 1 príklade je do dôchodku započítaná valorizácia 1,8%, pri ostatných dvoch už nie.
Prosím o zdroj na overenie rozdielu výšky a poberania výsluhových a bežných dôchodkov.
Hámori začala psychologickú vojnu, ale dosiahne len to, že toho "chlapíka" ešte viac naštve a ten, vlastne ona ju vypráši už v prvom kole...
A on za to ešte dostane medailu.
Ja len dúfam, že táto "žena" nepošle súperku do nemocnice, alebo nebodaj do večných lovíšť.
A just aj tak sa vám budeme pozerať na zadky.
Zuzana, super. Trénuj, bojuj a raz to bude určite zlato.
Kiežby vstúpil aj do teba.
No, bývalá vláda urobila v sociálnej oblasti opatrenia, ktoré táto vláda postupne obmedzuje. To je fakt. A toto opatrenie podľa mňa aj tak nezabráni masívnemu odchodu policajtov s praxou 20 rokov+. To by tá suma musela byť aspoň 2 krát väčšia, teda min. 10 000 €, lebo dôchodky rastú väčším tempom ako platy. Veľmi zjednodušene napíšem, že rozdiel medzi platom 2000€ a dôchodkom 1800€ + odchodné 15 000€ - 30 000€ nestojí za stresy, ktoré mnohí zažívajú. Takže kruh sa uzavrel, ale reálne riešenia koalícia neponúka. Na to nie sú peniaze...Ak totiž siahnu na benefity, odídu do výsluhového dôchodku tisíce príslušníkov ozbrojených síl, vrátane funkcionárov. Košeľa je totiž bližšia ako kabát.
Klikačkový článok. Kto chce ozaj relevantné info o napríklad dôchodkoch, obzrie sa po inom. Napríklad p. Mihál.
Veru tak je a pri prvej príležitosti Petra pod zámienkou odstavili.
Ak sa na koaličnej rade rozhodnú to schváliť, tak to aj schvália.
Tak ešte nik nemá nič isté. Jonas by na Remca stratil 20-25s, ak by ho kolegovia za ním nepotiahli. Remco sa mi dnes zdal v lepšom rozpoložení ako Jonas. A nad nimi samozrejme tróni Tadej.
Tadej, ale aj Jonas sú úplne inde ako zvyšok, trocha sa im približuje Remco.
Pogačar super výkon. Ozaj nevie niekto, či už zadržali a vypočuli toho týpka, čo Pogačarovi 2 km pred cieľom niečo hodil do tváre?
Škoda. Hlavne, že sa nikomu nič vážne nestalo.
Karma. Odkedy sa vysmial Petrovi a nazval ho opicou, keď Petra ohrozil pri špurte pred tuším 3 rokmi, tak nevyhráva nič dôležité...
Článok je o ako klamú a zavádzajú Rusi. Ináč a ty si nikdy neklamal?
Odporúčame