Hm. Prezident vojny chce aby sa navýšili kapacity Slovenska pri výrobe munície a našich zbraňových systémov...
Hm. Prezident vojny chce aby sa navýšili kapacity Slovenska pri výrobe munície a našich zbraňových systémov...
Ospravedlnenie prijímame, ale už to viac neopakuj.
Určite si toto tvrdenie schopný dokázať pred súdom?
No radšej odsúdiť útok na nemocnicu po 30 hodinách, ako nikdy.
No veď dobre. A keby Mak v kvalifikácii na MS 2018 proti Škótom nesimuloval a nebol by vylúčený, mohli sme bodovať a na MS postúpiť cez baráž...
Čo to tu píšeš za nezmysly. Podľa tvojej logiky potom atentát na fica spravili neschopní ochrankári?
Veru sleduje, pribúdajú noví a stojí to za to.
Takže takto. Už v 9 minúte mal byť Kroos v sprche po 2 fauloch na žltú. Pri jednom dokonca zranil protihráča, ktorý musel striedať. A nejaká ruka, ktorej mimochodom predchádzal ofsajd Nemcov, by sa nikdy neriešila.
Rozhodla kvalita Turkov, rozhodca nepresný, ale na obidve strany, českému gólu predchádzalo hranie rukou Chorého.
Iný štát, iný mrav...
Tak teraz nerozumiem. V podstate sa zhodol s trénerom až na jednu vec. To je prakticky zhoda s Calzonom na 100%, lebo Moravčík nie je s tímom a nepozná rôzne drobnosti, ktoré ovplyvňujú zostavu, ale aj výkon mužstva.
Je to vážne a je šťastie, že doteraz nedošlo k zraneniu.
Neviditeľný minister zviditeľňuje Slovensko... Ako inak, samozrejme negatívne.
Česi nakoniec so šťastím remizovali. Filmovačky hráčov na oboch stranách boli miestami komické.
Súhlas s trénerom Maďarska a to nie som z juhu, ale naopak. Sranda začne, keď rozhodcovia prestanú pripiskovať Nemcom. A to sa skôr, či neskôr stane.
Ináč, ak Nemcom v ďalšom zápase bude rozhodca pískať rovinu, tak budú mať problém. Podľa mňa je to disciplinovaný mančaft bez fantázie v hre.
Ale veď to je jednoduché. Tak buď druhý a povedz mu pred svedkami, že je vlastizradca. Potom si nájdi obhajcu, aby pred súdom preukázal, že máš pravdu. A samozrejme vyhraj súd.
Ináč česi a škóti dva sú tímy na ME čo hrajú najškaredší futbal.
U týchto funkcionárov mu to nevadí. U tých predošlých mu to vadilo.
Odporúčame