Keď je tá "anexia" Krymu taká katastrofa, prečo odtiaľ húfne neutekajú ľudia? Podobne ako z krajín, do ktorých "demokraciu" násilne priniesli USA. Nedávno dávali v TV dokument, kde uvádzali štáty s najväčším prílivom utečencov, v porovnaní k počtu domáceho obyvateľstva. Čuduj sa svete, na druhom mieste, hneď za USA bola Ruská federácia. Asi tam teda skutočne je taká tyrania, hlad a bieda, ako tvrdia proamerickí trollovia.
Pokiaľ ide o prisťahovalcov v Európe, prisťahovalci z krajín, kde prevažujú rôzne orientálne náboženstvá, ako napr. budhizmus, sa snažia prisoôsobiť kultúre a zvyklostiam štátu, do ktorého prídu. Veľká časť moslimov čosi také odmieta a žiada, aby sa domáci prispôsobili im. Keď chcúm žiť v moslimskom štáte, rešpektujúcom prípadne aj šariju, mali zostať doma a nie sa snažiť európanov prerobiť na svoj obraz.


