Asi som reagoval "trochu" od veci, nakoľko som sa snažil reagovať na tmavý cukor a autorovi článku išlo predovšetkým o ventilovanie rasistických názorov, ktoré s problematikou zdravotného rizika, spôsobovaného nadmernou konzumáciou jednoduchých cukrov vôbec nesúvisí. Teda pokiaľ náhodou jeho rasistické fóbie nie sú spôsobované práve tým, v článku spomínaným narkotikom, teda nadmernou konzumácioujednoduchých cukrov. Najmä v podobe jednoduchými cukrami, alebo dokonca aj umelými sladidlami osladenej kyseliny fosforečnej, prifarbenej karamelom.


