Dnes si už asi nikto nespomenie na takú "maličkosť", ako sa správali hoci slovenskí mliekári krátko pred vstupom do EU. Kým v Rakúsku pred vstupom do EU prebiehala masívna reklamná kampaň, že len čerstvé, resp pasterizované mlieko, je plnohodnotné mlieko, na Slovensku pred vstupom do EU, ale aj opakovane neskôr, prevažná reklama na mlieko, propaguje trvanlivé mlieko. Okrem kvalitatívnych rozdielov, daných vysokou teplotou, na ktorú je zohrievané trvanlivé mlieko, je podstatný rozdiel v logistike. Podstatne ľahšie a lacnejšie sa dá zvládnuť pravidelná dodávka trvanlivého mlieka hoci z Holandska, alebo Dánska, ktorá nemusí byť ani rýchla, ani v špeciálnych kamiónoch, ako pasterizovaného mlieka, vyžadujúceho chladiarenské kamióny a rýchlu dopravu.


