Doplnky
Keď si slovutní páni posranci schvaľovali pred vyše 20 rokmi na slovenské pomery vysoko nadštandardné platy, odôvodňovali to tým, že poslanec musí vykonávať funkciu na plný úväzok a teda ju má mať aj primerane honorovanú. Dnes zrazu predstavuje akýkoľvek pokus o obmedzenie viacerých zamestnaní obmedzovanie ich ľudských práv. V poriadku, nech teda vykonávajú aj tri funkcie a keď funkcii poslanca venujú 10%, tak nech aj dostanú 10% schváleného poslaneckého platu. Ešte lepšie by bolo, priznať poslancom len náhradu ušlej mzdy za čas, venovaný výkonu poslaneckej funkcie, ako bolo za reálneho socializmu. Nie, že si nechajú najvyšší plat, plus k nemu minimálnu mzdu z ostatných, hoci piatich. Hlavný problém je, že posranci si, ako jediná profesia, schvaľujú sami svoj plat a tí si ho predsa dobrovoľne neznížia, alebo ak, tak len minimálne, aby si populisticky zlepšili pozíciu v očiach voličov.