Zaujímavejšia, ako samotný požiar, bola podľa mňa informácia, že v objekte sú aktuálne prenajaté "až" dve poschodia. Veď preto mohli za 10 minút evakuovať všetkých prítomných ľudí.
Pritom sa každoročne v BA odovzdáva niekoľko nových, rovnako prázdnych, administratívnych budov. Aby nezostali dlhodobo úplne prázdne, poskytujú majitelia všemožné zľavy z nájomného a ani to nestačí. Akurát štátna správa platí dvojnásobné, prípadne aj vyššie nájomné, oproti oficiálne požadovanému.


