Máš pravdu, až na tú Sieť. Pokiaľ začnú ľudia používať vlastnú hlavu, nielen nekriticky akceptovať propagandu, nemá žiaľ ani najmenší nárok na úspech. Ešte v podstate ani nezačala a už je spústa nejasností okolo jej financovania. Aj keď dnes je podstatne viac barnumskou reklamou vyrábaný imodž, ako čokoľvek iné, tak sa možno budem čudovať. Napokon ani Róbertkovi som nevedel prísť na chuť a hľa, čo sa z neho vykľulo.


